BB FlashBack

77kaan77

Yeni üye
22 Ocak 2006
1
0
*** Program Adı : BB FlashBack
Sürüm : 1.4.1
Boyut : 4.19 Mb
Dil: Ingilizce
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
Üretici Firma : Blueberry Consultants

----------------------------------------

Bu programla Ekranınızdaki bütün görüntüleri sesli olarak kayıt yapabilirsiniz. Cektiğiniz görüntüyü program önce kendi formatında (fbr) kayıt ediyor. Daha sonra bunu WMW, AVI, Flash, Power point ve EXE dosyası olarak kayıt yapabilirsiniz. AVI ve WMV formatlarında codec seçebilirsiniz.

Görüntülere ayrıca istediğiniz saniyeye yazı, resim ve ses’te ekleyebilirsiniz. Daha bir çok ayrıntılı özelliği var. Böyle bir program arayanların işine yarayacaktır. Program için en az DirectX 7.0 yüklü olması lazım.
-----------------------------------------------
http://www.bbsoftware.co.uk/products/bbflbk.exe

Name : C.O.R.E..2.K.4
password : 22G74CEAS157N2LMJAEQ4LH

Kolay gelsin...
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

MyKraL

Yeni üye
30 Mar 2008
4
0
bunun cragınıda koysan olmazmı sana zahmet yada serialini
 
Son düzenleme:
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.