BEAM FİLE 1.2 Arkadaşınızın bilgisayarına dosya gönderin RESİMLİ ANLATIM.

devidoff

Katılımcı Üye
22 Ara 2006
458
14
Turquie
Arkadaşlar şimdi size hayretler yaratan bi program tanıtıyorum !!!

Program adı: Beam File Full

Versiyon : 1.2 Beta Build 1121

DELETED BY ASTAMİGA
smile.gif

Gelelim tanıtıma: Arkadaşlar bu programla artık arkadaşlarınıza istediğiniz dosya program resim vb. dökümanları göndermeniz için tasarlanmış bi program...
Artık upload sitelerine upload etmenize gerek yok
smile.gif

Arkadaşınız direk bilgisayarınızdan çeksin
biggrin.gif

PROGRAMIN ÇALIŞMASI :
1- Bu program bilgisayarınızdaki dosyalar için download linki yaratıyor...
2- Ve bu linki arkadaşınıza veriyorsunuz...
3- Arkadaşınız da sizin bilgisayarınızdan bu dosyayı kendine alıyor...

Arkadaşınız gönderdiğiniz download linkine tıkladığında bu sayfa açılıyor...

Burda GET YOUR FİLE - CLİCK HERE butonuna bastığınızda Beam File programı açılıp download işlemi başlıyor
biggrin.gif

Direk download linki yani
biggrin.gif

3 RESİMLE TRANSFER İŞLEMİNİ ANLATALIM:

Birinci Adım: Programı çalıştırıyoruz...

İkinci Adım: Select Files'a tıklayıp açılan pencereden göndereceğimiz dosyayı seçiyoruz... Ve Next diyoruz...

Üçüncü Adım: Arkadaşımızın E-mail adresini giriyoruz...
Ya da daha önce dosya gönderdiğimiz bi arkadaşın E-mailini eklemek için SEND TO butonuna tıklayıp OK diyoruz...(Bu arada gidecek mail için konu ve mesaj da ekleyebilirsiniz...)

Ve siz uploadınızı yaptınız sıra arkadaşınıza Linki vermeye geldi:

Get Link'i tıklayarak (Linki hafızaya alıyoruz) Msn vb. yolla yapıştır diyerek arkadaşımıza Linki veriyoruz...

PROGRAMIN SAĞLADIĞI FAYDALAR:
1- Program her türlü dosya paylaşımını destekliyor.

2- Transfer yapmak istediğiniz arkadaşınızda bu program kurulu değilse ilk gönderimde programın download linki de arkadaşınıza otomatik olarak gidiyor.
Böylece program linkiyle ayrıca uğraşmıyorsunuz...

3- Flash-get vb. programa gerek yok download'larınız kaldığı yerden devam edebiliyor...

4- SPEED butonu sayesinde Gönderici dosya gönderme hızını* Alıcı da alma hızını HİGH - MEDİUM - LOW olarak ayarlama imkanına sahip.

5- Hem gönderici hem de alıcı için PAUSE özelliği de var.

6- Gönderici ve alıcı dosya transferini anında % şeklinde izleme imkanına sahip.

7- Dosya gönderme veya alma işlemi tamamlandığında sağ altta gönderme veya alma işlemi tamamlandı şeklinde uyarı çıkıyor.

8- Bu program sayesinde uzun süren ve bağlantı koptuğunda geri gelmeyen upload işlemlerine gerek kalmıyor.

9- Daha önce dosya gönderdiğiniz veya aldığınız arkadaşlarınızın E-mail adresleri programın hafızasına kaydediliyor. Bu sayede her dosya transferinde E-mail adresi girmenize gerek kalmıyor.

DİPNOT: Arkadaşlar program tarafımdan denenmiştir.
Normal çalışmasında arkadaşınızın E-mail'ini girdiğinizde dosyanın download linki arkadaşınıza E-mail olarak gidiyor. Fakat E-mail gönderme işlemi şu an için çalışmadığından programa dosyanızı ekledikten sonra mouse'unuzla sağ tıklayıp GET LİNK'e tıklayıp linki msn vb. yolla arkadaşınıza ulaştırıyorsunuz
biggrin.gif

Güle güle kullanın arkadaşlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.