BEdaVA RADyo YApın!!!

xelas

Yeni üye
26 Kas 2006
1
0
lütfen yardım

Şimdi Not defterini açın ve alttaki kodu atın ve dosyanın ismini radyo.html olarak kaydedin.

<IFRAME height="300" width="400"
src="http://www.flatcast.com/de/Player.aspx?sid=282"> </IFRAME>

ben burayı anlamadım nasıl html olarak degiştirecegim ben sitenin adını hasretinsesifm yaptım ama bunu nasıl html diline cevirecegim nasıl faliyete gecer bilmiyorum yardıme derseniz cok sevinirim arkadaşlar saygılarımla

sanallord

Üye
5 Eyl 2006
234
2
01
radyo html kodunu verdiginiz sayfanin adresini yukarda §4 ün yerine verin next lere basarak sayfayi etkinlesdirin
bunu nasıl yapacaz

magnito

Yeni üye
6 Mar 2007
16
0
belirsiz
emege saygı süper kardes benimde artıkın bir radyom oldu 2 saatte 3000 dinleyici topladım zaten dj oldugumdan baya hızlı giris yaptım tekrar saol

kelepce

Yeni üye
20 Mar 2007
2
0
slm dostum eliine saglık ama benim deişiğk bi sorum olacak flatcasta ban acma var biliosan birde ban tilmayan kişler var haberin varsa programmı ne bilgi verirsen sevinirim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.