Bedava reklamsız hızlı ftp destekli web alanı

maliman

Yeni üye
1 Nis 2007
13
0
arkadas guzel paylasım suraya bide nasıl kullanıldıgını gostersen amatörler icin super olcakk::))

Dejavue

Özel Üye
20 May 2008
3,750
10
Türkistan
Payla$ım İçin T$kléR Aldım Kullanıyorumda Ama Kéndi Yaptığım ßiR indéxi Koyduğumda Tam Hérşéyi Göstérmiyo Nédén Acaba ?

BY/SUSKUN

Uzman üye
10 Ağu 2007
1,602
1
T.C
arkadaslar biraz düşününce mantıklı bence cok kücük beceriler gerektiriyor okdar da zor deyil öncelikle ftp mantıgını öz gecmisini biraz arastırın soonrası cokdaha basarılı oalcakdır diyorum
ftp genel anlmada yönetim mantıgı max:%85 eişitleme ile yer almaktadır burdaki dosya kullnımını ve aktarmasını yapacagnız gereksinimler için işletim serverinin üzerindeki yabancı dil olması ve bunları kücük bir sözlük yardımıyla veya veb ceviri prorgramıyla baslayabilirsiniz denemekle kayabedecek oldugunuhic birseyiniz yok
ayrıca paylasım için tesekkür ederim
saygılar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.