Bedava Web Hosting

ZoRRoKiN

Administrator
7 Ağu 2005
2,118
196
WORLD
BEDAVA WEB HOSTİNG
Bedava hosting > Bz.tc
https://tik.lat/CsyHJ
12MB bedava web alanı* site istatistikleri* hazır site aracı* sizinsiteniz.bz.tc domain* 0.5 GB aylık transfer* üstte reklam* reklam kaldırma seçeneği
Bedava hosting > Mysite.com
https://tik.lat/s3GsX
10 MB bedava web alanı*"sizinsiteniz.sitemynet.com" alan adı*sağda reklam*hazır site aracı*html editörü.
Bedava hosting > Bravenet.com
https://tik.lat/umsaA
20 MB ücretsiz web alanı* subdomain*üstte reklam* pop-up reklam*browser veya FTP ile dosya yükleme*sayaç*ziyaretçi defteri*mesaj panosu ücretsiz*flash ve shockwave uyumlu*aylık 500MB trafik.
Bedava hosting > Netfirms.com
https://tik.lat/PQpF4
25 MB bedava web alanı* subdomain* üstte reklam* CGI* Perl* SSI desteği*300KB'a kadar dosya yükleme*FrontPage ve FTP ile dosya yükleme*bedava sayac* form* ziyaretçi defteri*aylık 1 GB trafik.
Bedava hositng > Domaindlx.com
https://tik.lat/KfqdA
100 MB bedava webalanı* ASP* SSI* WAP desteği* ".com/sizinsiteniz" domain* text link reklam* bedava sayac*avi* mov* mp3* mpeg* mpg* ra* ram* exe* rar* tar* ve zip uzantılı dosyalar yüklenemiyor* aylık sınırsız trafik.
Bedava hosting > Freeservers.com
https://tik.lat/4AY26
12 MB bedava hosting* Browser ve SiteCopier ile dosya yükleme* subdomain* bedava MsgBoard* Guestbook* Form* Counter* Poll*Corkboard*Webring* üstte banner reklam* 500 MB aylık trafik.
Bedava hosting > Webspawner.com
https://tik.lat/IgAt1
Bedava 999 MB web alanı* html editörü* resim yüklenmiyor* üstte banner*" /dir/sizinsiteniz" alan adı*reklam yayınlayamıyorsunuz*sınırsız aylık trafik.Webspawner örnek sitesi :http://www.webspawner.com/users/brini
Bedava hosting > Hyperjump.net
https://tik.lat/wj3IH
15 MB bedava web alanı* ".net/sizinsiteniz" domain* Counter* GuestBook* Msgboard ücretsiz* üstte banner reklam* 500 MB aylık data transferi.
Bedava hosting > Tripod.lycos.com
https://tik.lat/5CSey
20 MB alan* Browser* FrontPage* FTP ile dosya yükleme* subdomain* seçeneğinize göre üstte banner reklam ya da pop-up reklam* Unix OS ve Flash desteği* bedava resim ve web template galerisi*aylık 1 GB trafik.
Bedava hosting > Esmart.com
https://tik.lat/up2K8
20 MB ücretsiz alan* subdomain* Browser* FTP ile dosya yükleme* üstte reklam* Counter* Form* GuestBook* Msgboard ücretsiz* 1 GB aylık trafik.
Bedava hosting > Siteplace.com
https://tik.lat/LZeal
8 MB ücretsiz hosting* FTP* Browser* SiteCopier ile dosya yükleme* Guestbook* Msgboard* Counter* Form ücretsiz* Pop-under reklam* aylık sınırsız trafik.
Bedava hosting > 50megs.com
https://tik.lat/Xebbp
50 MB ücretsiz hosting* bedava POP3 e-mail* bedava GuestBook* Form* Counter* Webring* ".com/sizinsiteniz" domain* üstte reklam* 500 MB aylık trafik*
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.