...::: *bedenİ DeĞİl YÜreĞİ SeÇİn* :::...

BaTi

Üye
1 Şub 2006
179
0
İstanbul
önemi yokmuş hayatın aşksız.. sevmek bir parçaymış yürekte ve bedende.. aslında hayatta öğrenilcek çok şey var özellikle gözlerimizdeki o büyüleyici perde.. halini kurduğumuz bembeyaz bir yaşam toz pembe hayat ve umut dolu günler...

benim en büyük hatam sevdiğim ve karşı sevgiyide bulduğum halde sevgiyi başkasında aramak oldu.. biliyorum yaptığım aptallıktı ama hayat yaşanınca öğreniliyor işte.. bıraktım artık herşeyi adadım kendimi sevgime şimdi mutluyum benden size tavsiye erkeğiz çapkınız demeyin.. erkeyiz delikanlıyız da demeyin.. gerekirse çapkınlık yapmayın sevdiğinizin dizinden ayrılmayın ama aşkın ve sevginin değerini bilin arkadaşlarım bunu yazıyorum yaşadım çünkü..

bu bir günlük deneyim değil 2 senelik bir deneyim ve inanın sevmek gibisi yok.. başınızı kız sevdası döndürmesin birini sevin ölümüne sevin ama karşılıklı olsun bu sevgi hayata değer olsun cana yakın olsun ne siz unutun nede başkası herkes parmakla göstersin sizi aynı bu gün benim olduğum gibi.. ''ulan helal olsun ne kimse ayıramadı bu ikisini'' desinler .. VE unutulmayın...

içimizde yaşayanımızda var yaşamayanımızda... 18 yaşındayım ve bir çok şeyi yaşadım .. belki yaşım küçük ama bedenim ağır ...

nemi anlatmaya çalıştım.. daha iki gün öncesine kadar hayatı tanıyamamıştım ve diji_fear arkadaşımız sayesinde kendime geldim ve hayatı tanıdım bazı şeylere elveda demesini bildim.. bedeni değil yüreği seçtim ve şimdi ben diyorum.. BEDENİ DEĞİL YÜREĞİ SEÇİN..

HERŞEY İÇİN SAOL KARDEŞİ DİJİ_FEAR

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.