benı yetıstırmenızı ıstıyorum cıkar olarak

eraser_x_m

Yeni üye
11 Nis 2007
1
0
merhaba ben 10 dakka once katıldım aranıza bana bu konularda ( hack) le alakalı olarak yardım edersenız sevınırım kendımı bu konularda yetıstırmek ıstıyorum bunu ogrenmek ıcın buradayım sıze kısaca ( BEYRAKLARI BAYRAK YAPAN ÜZERİNDEKİ KANDIR ) bu yarısa ızın varsa ben de katılmak buradan da olsa vatanıma ekstra hızmet etmek ısterım yardımcı olursanız sevınırım esen kalın ...

TuT@NK@M0N

Uzman üye
3 Tem 2006
1,288
5
merhaba ben 10 dakka once katıldım aranıza bana bu konularda ( hack) le alakalı olarak yardım edersenız sevınırım kendımı bu konularda yetıstırmek ıstıyorum bunu ogrenmek ıcın buradayım sıze kısaca ( BEYRAKLARI BAYRAK YAPAN ÜZERİNDEKİ KANDIR ) bu yarısa ızın varsa ben de katılmak buradan da olsa vatanıma ekstra hızmet etmek ısterım yardımcı olursanız sevınırım esen kalın ...

ARKADAŞIM ARAMIZA HOŞ GELDIN. İLK ÖNCE KENDİNİ YETİŞTİRMEN LAZIM

BURASI SENIN ARADIGIN YER BÜTÜN DÖKÜMANLARI ARAŞTIR. SANA ELBETTE YARDIM EDECEK BİRİ ÇIKACAKTIR.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.