Benim zamanımda THT (since 2016) =)

v for vandet

Katılımcı Üye
26 Kas 2020
261
103
bin\debug\
İlk üyeliğimi 2016 Haziran ayında gerçekleştirmiştim, SQL Map ile heçkırlık yapacağım derken :) şimdi web archive'e baktım da insan duygulanmıyor değil, mehmetçik vakfı bannerını hala dün gibi hatırlıyorum, 7 sene geçmiş vay be.. :') o zamandan bu zamana THT çok değişti, aktiflik yok denecek kadar az, ne bileyim atmosfer bayağı değişti burada.

herkes böyle zamanını anlatıp ss paylaşırsa güzel bir nostalji yaşarız :)

ni2f0cd.PNG

ffoi3u1.PNG

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,309
4,719
aktiflik yok denecek kadar az, ne bileyim atmosfer bayağı değişti burada.
Bir çok saçma yardım merkezi konusu açılıyor.
"Nasıl Instagram çalarım?"
"Nasıl kamera izlerim?"
"Nasıl Facebook çalarım?"
Gibi gibi.
Bunun dışında pek saçma saçma hack veya teknoloji ile alakası olmayan sorularda soruluyor.
Haliyle bir süre sonra üyelerde bundan sıkılıp forumu terk ediyor...
Bunlar ortadan kalksa ve 15 yaş sınırı gelse buranın aktifliği de kalitesi de eski haline döner bence.

CH

Uzman üye
28 Ocak 2019
1,504
689
Siber
Eskiden açık çeşitli , alanlar ise dardı. Hack dendiğinde sadece saldırı geliyordu akıllara. Devir değişti alanlar arttı sektörler genişledi. Birileri savaşıyor birileri koruyor birileri öğretiyor artık. THT'de gelişen siber dünyasına ayak uyduruyor sadece. Burası artık basit bir saldırı grubu forumu değil. Her sektörede çalışan ve işlevselleşen bir mesken oldu. Elbette bazıları teknolojiye ayak uydurmakta zorlanıyor. Kimileri başka mecralara göç ediyor veyahut bırakıyor! Bizlere kalan sadece 3-5 anıdan ve birikimlerden hatta ve hatta siber denilince ufak bir gülümsemeden başka bir şey olmuyor!

nlohmann

Yeni üye
15 May 2023
44
15
İlk üyeliğimi 2016 Haziran ayında gerçekleştirmiştim, SQL Map ile heçkırlık yapacağım derken :) şimdi web archive'e baktım da insan duygulanmıyor değil, mehmetçik vakfı bannerını hala dün gibi hatırlıyorum, 7 sene geçmiş vay be.. :') o zamandan bu zamana THT çok değişti, aktiflik yok denecek kadar az, ne bileyim atmosfer bayağı değişti burada.

ni2f0cd.PNG

ffoi3u1.PNG
👍🏻👍🏻

Kuara

Üye
28 May 2023
133
62
Turan

ni2f0cd.PNG

ffoi3u1.PNG
eskiler mi güzeldi eskiden mi güzeldi...

314Kachu

Üye
8 Eyl 2009
228
167
Seni seçtim 3.14Kachu

ni2f0cd.PNG

ffoi3u1.PNG
Eskiden burası çok daha iyiydi. ZoRRoKin , SeZeR ve Samurai... Bakın bu kişiler tam bir lider vasfına sahiptiler. Bir şey sorduğunuzda size anında ve sıfır kibir ile cevap veriyorlardı. İşlerinin arasında size sorduğunuz konu hakkında detaylı bilgi verip ve hatta nasıl yapacağınızı dahi anlatıyorlardı. Açık söylüyorum ben şu an ki forumu hiç sevmiyorum. Sadece kendimi geliştirmek için buradayım. Şu an ki yönetimde bulunan bir çok kişi maalesef bizim zamanımızdaki adamların vasfına sahip değiller. Bu da forumdan uzaklaştırıyor kişileri.
Saygılar.

27 May 2023
188
44

ni2f0cd.PNG

ffoi3u1.PNG
bende 2015 de falan girmiștim ilk defa çom heycanlıydım șuanda o heycanım kalmadı

Phobos'

Uzman üye
22 Nis 2022
1,744
1,361
2016 (8-9 yaşlarındayken) giriyordum ama üye olmuyordum. Beni de hacklerler, virüs bulaşır bilgisayarıma diyordum. Öyle değilmiş :D

'Herodot

Asistan Moderatör
30 Eyl 2017
345
219
Kuvâ-yi Milliye
Yeni bir şeyler öğrenmek için heyecanla form da konuları takip ederdik.
Okuduğum lisenin bilgisayarlarında form'a girdiğimde "ooo sen Türk Hack Team'e üyesin" derlerdi :)

Çok güzel günlerdi 🌹

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.