Beyler benden elveda

FaTaL ERROR

Uzman üye
22 Ara 2006
1,196
23
Siber Alem
Kardeşlerim sözlümden ayrıldım çok kötü zamanlar geçiriyorum ve ayrılmamısın nedeni de msn ve netten çıktı sonra ilerledi ilerledi...
çok kötü kavga ettik ve ben onu kaybettim şimdi başkasıyla çıkıyo hacking de bırakıyorum bilgisayar kullanmayıda hepinize iyi forumlar...

devidoff

Katılımcı Üye
22 Ara 2006
458
14
Turquie
Kardeş hersey umarım istediğin gibi olur yapabilecegim birsey varsa söyle
cok üzüldüm
bende ayrıyım ama hayat küsmeyi yasam küsmeyi kaldırmaz yani yasamı bırakma daha sıkı sarıl hayata
umutların yesermesi dilegiyle

sanallord

Üye
5 Eyl 2006
234
2
01
boşver be takma kafana dicem,takarsın ama tilkinin dönüp dolasacagı yer kükçü dükkanı derler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.