Beyler Fake Metin2 Sitesiyle Çar Çalıcam

zzJOKERzz

Uzman üye
27 Mar 2016
1,411
0
İstanbul
Beyler Fake Metin2tr Sitesi Kurarak O Siteden Hesaba Giriş Yapınca Epostama Geliyordu Formbuddy le Yaptıgım Şimdi Formbuddy Kapandı Acaba Böyle Birşey Yapabilirmiyim Farklı Sitelerden Falan ?
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Emre160703

Kıdemli Üye
12 Haz 2016
2,101
0
Localhost
Dostum sana metin2 fake script lazım forumda araştır varmı bilmiyorum internetten araştır daha sonra bi site aç filezilla ile sitenin içine script dosyalarını at giriş yapanların kullanıcı adı şifresi düşer sana

Yardımsever Üyeler Kulübü
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.