beyler haberlere çiktik

ByHaqan01

Üye
10 Ocak 2010
55
0
S.a video yu inceledim arkadaşlar konu açacan kişi logoyu benzetmiş

turkhackteam site logosunu andırıyor bi site açmışlar orda benim de dikkatimi çekti

REDHACK grubundan bahsetmişler turkhackteam geçmiyor ayrıca bilginize

Black-Thoor

Kıdemli Üye
3 Tem 2012
3,401
0
Eskişehir (:
beyler 3 saat araştırdım kafayı yedim bütün haberlerdeki siber dir teknolojidir kafayı yordum bulamadım :S bende arkadasların buldugu videoyu buldum zaten onun acılması yarım saat sürdü sonra uyuyakalmısım :)

Lord of the Dark

Uzman üye
15 Şub 2012
1,753
0
GaBaRıN EtEK
bu kadar oyun yeter... bu saçmalığa bir son verin... konuyu açan arkadaşta bundan sonra haberleri izlerken kulağını 4 açsın... ntvnin arşivindede böyle bir haber yok...iyice olayı abartmışsınız..

loreprog

Katılımcı Üye
29 Eki 2012
846
0
bu kadar oyun yeter... bu saçmalığa bir son verin... konuyu açan arkadaşta bundan sonra haberleri izlerken kulağını 4 açsın... ntvnin arşivindede böyle bir haber yok...iyice olayı abartmışsınız..

kardeşim ben abartmadim sadece söyledim ama emindim benim bir suçum yok onlar abartti :d konu kilitlensin tmm yeter

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.