Beyler Önemli Hack!!Lütfen Bakın

'Victory

Uzman üye
13 Tem 2013
1,066
0
MetropoL
Beyler Bir tane Fittnes Sitesi Hackledim Wordpress den Ama İndex Atmaya Korkuyorum İP Deiştirici Hots. Açık Bide Sitede Galiba Yüklü Miktar Para Var 30 Bin Dolar Kadar Napmalıyım Lütfen Yardım Edin

0xLegendary

Uzman üye
14 Tem 2013
1,402
0
ip değiştirici felan etki etmez adamlar uğraşırlarsa evden çekerler yabancı siteyse ihtimal daha düşük akıllı ve mantıklı davran bir an gaza gelme derim..

BarisJKaraali

Kıdemli Üye
5 May 2013
2,653
0
Istanbul
SEn belgeleri bulmuşsundur ortada falan para bırakılmaz..
o belgeleri silersen paralar makbussuz olduğu için yasadışı kabul edecek ve hapse girebilirler...o yüzden hiç bulaşma...sanada bişi olmaz merak etme

splendor1

Katılımcı Üye
4 Eyl 2008
487
0
Adanalıyık
gizlenmeyi bilmiyorsan gizlenmek için deneme yapmayı düşünüyorsan orda yapma kardeş.yanlış yer yanlış zaman olur.iyice bir araştır gizlenme olaylarını yine düşecektir böyle siteler.galeyana gelme

Lyrinx

Katılımcı Üye
29 Tem 2012
791
0
Gir patlat.Parayı al aldığın para zaten avukata gider sende deneyim kazanmış olursun :D İşin esprisi bir yana şöylede birşey var.Yabancı sitelere saldırı düzenlediğinde yasak değil yanılmıyorsam siteye index bastın diye birşey olmaz ama parasal konuda birşeyler olabilir..

Son düzenleme:

'Victory

Uzman üye
13 Tem 2013
1,066
0
MetropoL
Beyler Aslında Haklısınız Adamlarda Nasıl Bir Güvenlik vasr Bilmiyorum En İyisi Hiç Bulaşmıyım Adamlar Bir Koşu Bandı 999 Dolar Atıyorum Google Adsens Hesablarını Yazmışlar Kargo Filan Çok Karışık Hani Bende İsterim 4 BİN 5BİN Filanda Tehlikenin Anlamı Yok O Zaman Direk İndeximi Bırakıyım Paraya Dokunmam Vardır Bundada Bir Hayır İlginiz İçin Teşekkürler Kardeşlerim

kinghacker1453

Katılımcı Üye
30 Ocak 2013
356
0
PC/ANAKART
arada sırada parayı kaçır 15-20 $ hiç farklarına bile varmazlar senin yerinde olsaydım böyle yapardım adamlar hiç farkına bile varmazlar site ünlü 1 dambıl bile 200 $ satılıyor hiç hackleme para kaynağı paypal aç onayla arada sırada 20-30 $ çek hesabına

gizemlihacker591

Katılımcı Üye
27 Nis 2012
503
0
30 bin dolar var nasıl alcaksıki bankaya aktarman gerekiyo bunun için adamların banka şifresini bilmen gerekir birde kendine aktarman lazım ondada adam zaten görür boşver ingilizce bi yazı hazırla sitenin indexinin biyerine not et

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.