Bi Daha Dalga Geçersen Ölürsün

• Konbuyu başlatan _The_Godfather_
  • Başlangıç tarihi

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,796
116
Antalya
yaf kardeş zaten alıntı konu üye deilsinki dieyim rep istiyon veya yorum beklion nie bu konuyu açtın

buroaga

Üye
3 Eyl 2008
104
0
yalan sen cinlerle ugraşırsan onlarda senle ugraşır ve allahın izni olmadan bi cin insan çarpamaz

FoReYoU2

Katılımcı Üye
8 Eyl 2008
467
0
0LabiLir BeyLer :D ben yazmiy0rum $u anda bu meSaji cinLer eLLerimii zorLayarak kendiLeri yaziyor asLinda;)

4DEATH

Katılımcı Üye
22 Tem 2008
943
0
Tek korkum Rabbimdir.Gerisinden korkmam dalga gecmemde ancak boyle seylere gulmemek elde degil.Ben onlardan ustun bır varlıkken bana bunları yapmaları mumkun degildir.Ayrıca imanın kuvvetlı ise hicbirsey olmayacagına dair garantı verırım.Neyse fazla din konusuna gırmeyelim..

olm kuranda da var cin yanlız hoca anlatmıştı evde kuran-ı kerim varsa iyi cinler sizi korur demişti ve kötü cinler giremez demişti

freedomK11

Uzman üye
29 Tem 2008
1,925
0
42
Istanbul
Bence Arkadasin Gordugu Sey Dogrudur. Ama Nasil?
Bazi Seyleri Her Ne KAdar Gercekmis Gibi Sanirsak Bile Ruyadan Ibaret Degildir. Tabi Bu Ruya Bildigmiz Ruya Degildir . Bilinc Altimizin Bize Bu Tur Olaylari Gercektende Yasanmis Gibi Bize Yasatmasidir. Herkesin Mutlaka Basina Gelmistir. Ruyanda Bagirmak Istersein Bagiramazsin . Kosmak Istersin Bi Turlu Kosamazsin Vb Olaylar.Kardesim Benden Sana Tavsiye Gece Gece Boyle Seyler Okuma . Tamam Cinler Vardir . Her Turlusu Vardir. Sen Onlarla Ugrasirsan Onlarda Seninle Ugrasir Bu Bir Gercek , Fakat Gecmis Donemlere Nazaran Gunumuzde Insanlara Pek Fazla Yanasmazlar Yanasamazlar. Sen Sen Ol Gece Vakti Boyle Seyler Okuma. Ac Mizahi Bir Konu Ve Oku Dinle Izle . Fakat Herseyi Tadinda Birakmak LAzim. Konunun Detayina Girersem Forum Kurallarini Cignemis Olurum O Yuzden Su An Icin Sadece Bunlari Soyleyebilirim Eyer Daha Ayrintili Bilgi Edinmek Istiyorsan PM den Ulas BAna Sana Aklina Takilan Her Konuda Yardimci Olmaya Calisirim. Ayrica Arkadaslar Sizden Ricam. Lutfen Bu Tur Konulari He Ne Kadar Komik Gelsede Alaya Almayin !

Son düzenleme:

AntiTTOM

Katılımcı Üye
21 Tem 2007
649
6
C:\WINDOWS\system32
Arkadaşlar cinler var olan ve Kuran-ı Kerimde de belirtilen varlıklardır. Cinlerde insanlar gibi müslüman hırıstiyan olarak dinleri vardır bu daha çok iyi cinler ve kötü cinler olarak adlandrılırlar kötü olanlar insanlara musallat olurlar bu yazıda anlatılan şekilde değil ama musallat olurlar ve musallat oolan insanın iman gücü çok iyi olsa dahi musallat olurlar zarar verebilirler

SCZNLR

Katılımcı Üye
4 Ara 2008
418
0
ister inananı ister inanmayın ama cın war insanlarla ugrasanlarıda war ama kolay kolay insanlarla ugrasmazlar onlarda insanlar gıbı bı toplum ama bız goremıyoz o baska burda yazanlar yalan olabılır ama insanlara musallat olanları bızzat kendım tanıyorum bı kısıde deil 4-5 kısı sırf bu yuzden evlerını yıktırdılar aslında daah cok warda anlat anlat bıtmez bıde imanın kuvettlı ise sana hıc bısı yapamazalr

DeadLogger

Katılımcı Üye
1 Kas 2008
676
1
Declare
abicim ben size diyorum pcnize bi keylogger koyun diye bak sabah kalktığında bakardı keyloggera :D:D şaka biyanada artık bu devirde anlatılanlara kulak asmıyacakın gozunle gorursen öle

erkan_pk

Katılımcı Üye
12 Eyl 2006
631
0
30
istanbul
yalan be cinler cok korkak yaratıklar m.etmeyin hic bişe yapamazlar size insanlar en qüclü warlıklardır ewrende :)

bade sultan

Uzman üye
23 Nis 2009
1,546
0
istanbul
ben inanıyorum sana olmayacak bişey yok ama bu olaylara fazla kafa yorma kafayı yersin Allahın gücünü unutma inşallah son yaşadığın olur selametle

Madhawk

Yeni üye
6 Eki 2007
37
0
İstanbul
cinler insanlardan önce dünyaya gelmiş varlıklardır onları da allah (c.c.) yaratmıştır. bildiğimiz hani ruh çağırmalar falan bunların hepsi hikaye çeğırdığınızda gelen tek varlık ''cin''lerdir. sen dokunmadığın sürece onlar da sana dokunmazlar. bu varlıklar da tıpkı insanlar gibi ölümlüdür. ateşten yaratılmışlardır. dalga geçme olayına gelince arkadaşlar söyleyeceğim şey sizi korkutmasın ama bildiğiniz üzere-ki bazılarınız bilmiyorlardır ''adlarını anmanız söylemeniz bile onları size çeker'' ((bu arkadaşımın da dalga geçmesi ve adını anmasında olduğu gibi ) bu yüzden eski insanlar yani dedelerimiz ninelerimiz hep onlardan '' 3 harfli '' olarak bahsetmişlerdir. korunmak veya musallat olmuşsa def etmek için ayet'el kursi , felak nas ,fatiha yı bilmek yeterlidir bu güzel dualar bu tür mahlukatlar herhangi bir şekilde musallat olursa okunduğunda çok faydasını göreceksiniz daha önce çok yakın bir arkadaşıma musallat olmuşlardı bu yüzden çok fazla detayına inmeden ve çok da yüzeysel olmayacak şekilde bu konu hakkında araştırma yapmıştık arkadaşımla neyse herkese allah selamet versin arkadaşlar....

Son düzenleme:

m.tahir

Katılımcı Üye
26 Eyl 2008
809
0
Doğrudur zaaten allah kuran da olduklarını söylüyo inanmak ama uğraşmamak lazım tabi alay da etmememiz gerekiyo bence sen o gece gerçekten rüya görüp etkisinde kapıyı kırmış olabilirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.