Bi suç işledim ne yapacağım bilmiyorum

EmRGamerYT

Üye
7 Tem 2021
206
57
24
Bolu Merkez,Türkiye
Bi arkadaşıma panelden ad soyad yazıp tüm sülalesini buldum ve sonra buna gösterdim dedi bunu nerden buldu ben babama annneme göstereceğim dedi sonra bende dedim ki bitane sanal hacker bana yazdı senin bilgilerinle benim bilgilerimizi attı dedim sonra akşam babası beni aradı dedi oğlum bunlar ne felan bu adam kim felan adam da instada rastgele bulduğum bi sanal mafya yani öyle ben bi sallama numara verdim sonra bide sanal mafyanın numarası dedim bana instagramdan attı bunları dedim yarın müdüre gidecekmişiz adam merak etmiş bu sanalmafya nasıl buldu diyor? Sizce ne olur iyi gümler miyim ne yapacağımı bilmiyorum çok korktum elim kolum titriyor Şuan ne yapamam gerek bu konudan sıyrılmam lazım başımı bi güzel belaya soktum Allah belamı versin

TheNeferian

Medyanın Yıldızı
27 Kas 2022
1,424
1,128
є.ค♡
Bi arkadaşıma panelden ad soyad yazıp tüm sülalesini buldum ve sonra buna gösterdim dedi bunu nerden buldu ben babama annneme göstereceğim dedi sonra bende dedim ki bitane sanal hacker bana yazdı senin bilgilerinle benim bilgilerimizi attı dedim sonra akşam babası beni aradı dedi oğlum bunlar ne felan bu adam kim felan adam da instada rastgele bulduğum bi sanal mafya yani öyle ben bi sallama numara verdim sonra bide sanal mafyanın numarası dedim bana instagramdan attı bunları dedim yarın müdüre gidecekmişiz adam merak etmiş bu sanalmafya nasıl buldu diyor? Sizce ne olur iyi gümler miyim ne yapacağımı bilmiyorum çok korktum elim kolum titriyor Şuan ne yapamam gerek bu konudan sıyrılmam lazım başımı bi güzel belaya soktum Allah belamı versin
Keşke numara falan atmasaydın ben buldum diyip özür felan dileseydin

EmRGamerYT

Üye
7 Tem 2021
206
57
24
Bolu Merkez,Türkiye
Bu konuda adın geçmiyorsa güzel yani adamın senin adını bilmemesi lazm
O sanal mafya beni tanıuor

Adam baya ciddi felan dedi benden bişi saklama diyo lan baya kötü oldum nasıl uyuyucam bşlmyşırum dahademin azıcık uyumuşum hapisanedeyim

boşver de panel var gidin paneli yapanı bulun.
Paneli yapan nasıl bulucaz

Numara kapatılmış

lolsec

Katılımcı Üye
21 Kas 2022
496
363
Paneli yapan nasıl bulucaz
yav oğlum sana birşey olmaz git paneli göster de korktum yalan söyledim özür dilerim kimse seni hapse felan atmaz.
ufakken cennet mahallesi vardı onu izlerdim bir kere yanlışlıkla kediye boncuk tabancası sıkmıştım bir tane teyze de kızdı aklımdan komiser salih ve cennet mahallesindeki komiserin beni tutuklayacağı felan geçmişti ufaklık işte :LOL: büyüüynce buna güler geçersin.

EmRGamerYT

Üye
7 Tem 2021
206
57
24
Bolu Merkez,Türkiye
Dedim ki bu sanal mafya bana attı instagramdan bende herşeyi sildim dedim sanal mafyayla kavgalıyız zmznxnd

git yarın gönlünü al kebap falan ısmarla biraz yanaş
Lan yok babası annesi biliyo artık

yav oğlum sana birşey olmaz git paneli göster de korktum yalan söyledim özür dilerim kimse seni hapse felan atmaz.
ufakken cennet mahallesi vardı onu izlerdim bir kere yanlışlıkla kediye boncuk tabancası sıkmıştım bir tane teyze de kızdı aklımdan komiser salih ve cennet mahallesindeki komiserin beni tutuklayacağı felan geçmişti ufaklık işte :LOL: büyüüynce buna güler geçersin.
Lan ben korktum yalan söyledim dersem bisiler yerim

Flack

Katılımcı Üye
5 Tem 2020
474
391
in Turkey
Adam böyle yazmış : Bak bildigin bişey varsa söyle durum ciddi eksik bişey soyledoysen şimdi de ben senin biseyler sakladığını düşünüyorum (en az bir saatlik arama var)
kanka dava açsa bir şey olmaz siber suçlar hakkında az çok bilgisi varsa zaten dava açmaz eğer sorunu kendi aranızda hallaedemiyorsanız ailene panelin olduğunu söyle sonra çocuğun ailesine panelden bahsetsinler olay tatlıya bağlansın

Endarion

Katılımcı Üye
29 Ağu 2021
890
519
Righteous Side of Hell
Şimdi diyeceğim bir sıpalık etmeden önce düşünün diye ama nafile. Bunu yaşamayanın bir kulağından girecek öbüründen çıkacak. Bir hata etmişsin, sonuçlarına katlanacaksın. Git direkt anlat her nasıl yaptıysan. Ama bunu yapınca da kurtulacağının garantisi yok baştan diyeyim. Artık kınama mı alırsın uzaklaştırma mı orası disipline kalmış.

lolsec

Katılımcı Üye
21 Kas 2022
496
363
Şimdi diyeceğim bir sıpalık etmeden önce düşünün diye ama nafile. Bunu yaşamayanın bir kulağından girecek öbüründen çıkacak. Bir hata etmişsin, sonuçlarına katlanacaksın. Git direkt anlat her nasıl yaptıysan. Ama bunu yapınca da kurtulacağının garantisi yok baştan diyeyim. Artık kınama mı alırsın uzaklaştırma mı orası disipline kalmış.
bence birşey olmaz en fazla yazılı uyarı verirler.
lisede çok almıştım :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.