Bildiğiniz Hacker Felsefeleri/Manifestoları/Mottoları?

THE_V

Yeni üye
15 Eyl 2022
19
12
Herkese Merhaba Ben V
Az önce bir arkadaşın açtığı konu dan esinlenerek aklıma bir fikir geldi sevdiğiniz veya hayatını bildiğiniz camia da ismi duyulmuş veya duyulmamış hackerların çoğunlukla kendilerine has Mottoları, Manifestoları, Söylemleri vardır. Bilmiyorum pek ilginizi çekiyor mu ama beni THE MENTOR adında ki bir Hackerın yazmış olduğu bir manifesto bu camia da yerimi aramaya teşfik etti. Belki sizlerin de böyle ilham aldığı şeyler vardır diye düşündüm. Bu size ilham veren şeyleri aşağıda paylaşırsanız belki başkaları da sizin yazdıklarınızdan ilham alır bakış açısı değişir.

(Bir Hackerın hayatı, yaptıkları, herhangi bir kitaptan alıntı, söylemi yani size bu dünyada yer bulduracak ilham veren şey ne ise onu yazabilirsiniz.)

Hacker Manifestosu Orjinal Hali;

Hacker Manifestosu Türkçe Hali;
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.