Bilgi Almak İstiyorum

lllroselll

Katılımcı Üye
10 Nis 2020
848
90
Abu Dubai
Merhaba arkadaşlar herkese iyi akşamlar
Benim bir arkadaşım var bu arkadaş’da bir sistem var çocuğa günlük banka hesabına 3.000-4.000 yeri geliyor 20.000 TL para geliyor ama günlük çocuk yazılımdır bitcoindir hiç birşeyden anlamıyor sizlere sordum bu nasıl bir sistem ki günlük kazanıyor bu çocuk bunu.Buraya yazamayan lütfen özelden yazsın…Şimdiden teşekkürler.

Kruvazör

Yazılım Ekibi Lideri
28 Mar 2020
1,697
2,424
Wrong Side Of Heaven
Benim bir arkadaşım var bu arkadaş’da bir sistem var çocuğa günlük banka hesabına 3.000-4.000 yeri geliyor 20.000 TL para geliyor ama günlük çocuk yazılımdır bitcoindir hiç birşeyden anlamıyor sizlere sordum bu nasıl bir sistem ki günlük kazanıyor bu çocuk bunu.Buraya yazamayan lütfen özelden yazsın…Şimdiden teşekkürler.
instagram takipçi paneli vardır bot takipçi fln satıyordur :D

'Anka

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
8 Eyl 2021
3,201
2,359
Merhaba Değerli Üyemiz, eğer arkadaşınız papara vs. Kullanıyor ise kiralamış olabilir diye düşünüyorum. Eğer kiraladı ise başı büyük belaya girebilir. Yüklü miktarda para cezası yeme Olasılığı yüksek. Eğer böyle bir durum yok ise sıkıntı yoktur. Ama ne yaptığını bilmediğim için pek bir şey söylemem mümkün değil.
İyi Forumlar.

EndLoss12

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
519
51
O konuyu unutturup genel sohbet et ağzını ara yokla nelerle ilgilenir nelere takılır kimlerle konuşur neyle uğraşır alakasız yerlerden soru sor konuştur o sıra dikkat et işte neyle ilgilendiğine anca o şekilde birilerine sorarak imkansız biz öyle para kazandıracak bir şey söylesek bile doğru olacağı ne malum senin yoklaman gereken bir şey

olympos_

Katılımcı Üye
3 Nis 2022
554
162
Legal bir yöntem ise bizde söylersen seviniriz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.