Bilgisayar anakartları nasıl kontrol edilir ?

CAGAL

Yeni üye
5 Ara 2021
50
10
Merhabalar , bilgisayarın anakartları kontrol edile bilinir mi ? kali linux'ta fan çalışmıyor bunu nasıl düzeltebiliriz ?
anakartlardaki donanımlara erişim sağlanır mı ?

axmetmcl

Katılımcı Üye
5 Kas 2011
431
2
tam sorunu daha detaylı ve anlaşabilir paylaşırsan yardımcı olmaya çalışayım. kontrolden kastın nedir, kendi bilgisayarından mı bahsediyorsun başka birisinin bilgisayarına mı gireceksin vs.

CAGAL

Yeni üye
5 Ara 2021
50
10
tam sorunu daha detaylı ve anlaşabilir paylaşırsan yardımcı olmaya çalışayım. kontrolden kastın nedir, kendi bilgisayarından mı bahsediyorsun başka birisinin bilgisayarına mı gireceksin vs.
kendi bilgisayarım. Anakartın her şeyini kontrol altına almak istiyorum. mesela fana kalide çalışmıyor. ona enerji vermek istiyorum. sonuçta bu fan aktif ve windowsta çalışıyor aynı anakart aynı bilgisayar sade işletim sistemi farklı bunu bi kodla veyahut başka bir şeyle çalışması için komut verebiliriz diye düşündüm.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.