Bilgisayar Cokertme

zerbaliofficial

Yeni üye
30 Tem 2017
42
0
bunun üstüne tıklamıcam .... yoksa benim pc ..... eline sağlık
Tesekkurler

emegine saglık kardeş
Tesekkur ederim kardesim.

Ben bunu metin belgesi olarak kaydedeyim işime yararsa bat yaparım direk bat kaydedersem kendi pc'm çöker :trl: :trl: :trl: :D
Ellerine sağlık bu arada.
Aynen bunu .bat olarak kaydetip ustune tiklarsan hapi yutarsin.. :D

Anlamı ise del silmek demek system32 deki dosyaların ismini yazdığımız şeyi siliyor hali hazırda bilgisayar çöküyor.

shutdown -r bilgisayarı kapatıyor

sondaki %username% adflvsjaıdjskakvopo de şifreyi değiştiriyor onu yazmaya gerek yoktu

Zaten çoğunuz biliyordur Bilmeyenler için yazdım.
Shutdown -r bilgisayari yeniden baslatiyor.

Eline sağlık işe yarar kod olmuş
Tesekkurler yararli olduysa ne mutlu bana

Eline sağlık işe yarar kod olmuş
Tesekkur ederim

Tabii hedef bilgisayar 2000 öncesinden kalmamışsa "access denied" deyip duruyor...

Paylaşmayın böyle saçmalıkları...
Cok film izliyorsun kardesim. :)

Yanlış Bilgi için özür dilerim Düzeltiğin için saol :)
Rica ederim kardesim. Onemli degil

1. \ işaretini unuttuğundan hiç bir "del" komutu zaten işe yaramayacak.
2. O dosyaların hemen hemen hiç biri artık modern bilgisayarlarda bulunmuyor.
3. "net user" da, %system32%'den bir şey silmek de yönetici yetkisi gerektirir.
4. Görüntülü oturtalım arkadaşı, daha zevkli olur...

https://www.youtube.com/watch?v=2kpQGwhgHys&feature=youtu.be

Helal cok zekisin.

Moderatör tarafında düzenlendi:

n0on

Uzman üye
29 Tem 2017
1,016
0
1. \ işaretini unuttuğundan hiç bir "del" komutu zaten işe yaramayacak.
2. O dosyaların hemen hemen hiç biri artık modern bilgisayarlarda bulunmuyor.
3. "net user" da, %system32%'den bir şey silmek de yönetici yetkisi gerektirir.
4. Görüntülü oturtalım arkadaşı, daha zevkli olur...

https://www.youtube.com/watch?v=2kpQGwhgHys&feature=youtu.be

Eline Sağlık benim kanal var 1 aydır video atmıyorum sen olmayn iş için video çekiyorsun eneerji gönder bana :trl

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,055
388
Ankara
Eline Sağlık benim kanal var 1 aydır video atmıyorum sen olmayn iş için video çekiyorsun eneerji gönder bana :trl

Göndereyim ama akşamı beklemen lazım. Şu anda bendeki enerji bana lazım..

Bu arada imzanda ikinci alıntı Hitler'in değil üstadım; Bertrand Russell'ın. Tam doğru hatırlıyorsam;"War doesn't determine who's right, but who's left." olmalı sözün aslı. "Savaş kimin -sağ- kaldığını belirler, kimin doğru olduğunu değil."

Left aynı zamanda hem "sol", hem de "kalmak" manasına geldiğinden, "right" hem "sağ", hem de "haklı" demek olduğundan güzel bir söz oyunu vardır orada, sevdiğim bir laftır.

n0on

Uzman üye
29 Tem 2017
1,016
0
Göndereyim ama akşamı beklemen lazım. Şu anda bendeki enerji bana lazım..

Bu arada imzanda ikinci alıntı Hitler'in değil üstadım; Bertrand Russell'ın. Tam doğru hatırlıyorsam;"War doesn't determine who's right, but who's left." olmalı sözün aslı. "Savaş kimin -sağ- kaldığını belirler, kimin doğru olduğunu değil."

Left aynı zamanda hem "sol", hem de "kalmak" manasına geldiğinden, "right" hem "sağ", hem de "haklı" demek olduğundan güzel bir söz oyunu vardır orada, sevdiğim bir laftır.

Allah razı olsun teşekkürler hemen düzeltiyorum.

gharmori

Uzman üye
6 Kas 2011
1,950
1
Andromeda G.
1. bu kod kesinlikle dosyaları silemez mesela %systemroot%system32ups.exe yazmışsın böyle bir yol olamaz %systemroot%/system32/ups.exe bu şekilde klasörleri dosyaları ayıracaksın

2.bu kod windows 8 veya 10 da işlemez hem işlese bile yeniden başlattığında onar seçeneği gelecek yani artık günümüzde bat virüsü yazmaya emek harcamayın çünkü HİÇBİR İŞE YARAMIYOR

zerbaliofficial

Yeni üye
30 Tem 2017
42
0
1. bu kod kesinlikle dosyaları silemez mesela %systemroot%system32ups.exe yazmışsın böyle bir yol olamaz %systemroot%/system32/ups.exe bu şekilde klasörleri dosyaları ayıracaksın

2.bu kod windows 8 veya 10 da işlemez hem işlese bile yeniden başlattığında onar seçeneği gelecek yani artık günümüzde bat virüsü yazmaya emek harcamayın çünkü HİÇBİR İŞE YARAMIYOR
Ben bunun icin exe yapiyorum. Bu yollada Windows 7 bilgisayarlari mahv eder,

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.