BİLGİSAYAR ınızın GÜVENLİĞİNİ ÖLÇÜN (içeri)

bulls

Katılımcı Üye
10 Ara 2006
341
7
Aşağıdaki Linke tıklayarak Bilgisayarınızda Hangi PORT lar açık ve kapatma yontemlerini oğrenebilirsiniz... İyi Çalışmalar

linke tıklayın... :

http://www.securitymetrics.com/portscan.adp

genelde ev kullanıcısı olduğumuz için ilk bölümdeki liknki seçiyoruz...ve biraz bekledikten sonra sonuçlar karşınıza geliyor..

Open:Tehlike olduğunu
Close:Normal
Stealth:Hiçbir tehlike bulunmadığını göstermektedir.

ona göre önleminizi alın..ii:diablo :mml :mml :mml :mml

namodo

Yeni üye
16 Ağu 2007
1
0
selamün aleyküm kardeşim bu link güvenli mi gerçekten IP adresimizi kullanıp kişisel bilgilerimize ulaşmaya ve PCyi çökertmeye kalkmasınlar.Allah rızası için söyleyin inanın korktum ben saygılar

buFF00n

Üye
23 Ağu 2007
182
0
Program Port Status Trojans Common to Port
dot.gif
spacer.gif
Trojan 6776 2000 Cracks, BackDoor-G, SubSeven, VP Killer
dot.gif
spacer.gif
Trojan 7000 Exploit Translation Server, Kazimas, Remote Grab, SubSeven, SubSeven 2.1 Gold
dot.gif
spacer.gif
Trojan 12345 Ashley, Cron/Crontab, Fat Bitch trojan, GabanBus, icmp_client.c, icmp_pipe.c, Mypic, NetBus, NetBus Toy, NetBus worm, Pie Bill Gates, Whack Job, X-bill
dot.gif
spacer.gif
Trojan 20034 NetBus 2.0 Pro, NetBus 2.0 Pro Hidden, NetRex, Whack Job
dot.gif
spacer.gif
Trojan 27374 Bad Blood, Ramen, Seeker, SubSeven, SubSeven 2.1 Gold, Subseven 2.1.4 DefCon 8, SubSeven Muie, Ttfloader
dot.gif
spacer.gif
Trojan 31337

bu trojenler noluo :) benim pc de trojen war ama tehlikesizmi ? bi yardımcı olun... +repp

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.