Bilgisayar seçimi

mrxc

Katılımcı Üye
24 Eyl 2016
692
18
osmanlı
Şu iki bilgisayar arasında gidip geliyorum sizce hangisi?

Toolbrowser

Uzman üye
10 Tem 2021
1,064
649
42
Rami En az 8gb işlemci Cpu En Az 3 Ghz Olsunda ne Alıyorsan Al Kardeşim. Çok Pahalı demiş Vatan Bilgisayar. 4 Çekirdekli Laptop Birde İ5 İşlemcili Çok Pahalı Fiyat Çekmiş. Letgoda ucuza yakalarsın. Gider Adamla Oturursunuz Bir yerde Arızası vs Yoksa Bakar İncelersin Alırsın.

🅼 🆁 🆇

Uzman üye
26 Haz 2021
1,414
1,897
Bir Yerler
Merhaba Öncelikle İyi Forumlar İyi Çalışmalar

Şimdi Öncelikle Ne İçin Kullanacağınız Önemli Ve Benim Önerim Eğer Bütçen Yetiyorsa 16 GB Ram Ve 8. Nesil İ5 İşlemcili Ve 512 GB SSID'li Alman Ama Eğer Dersen İkisinden Hangisi Bu Konuyu Araştır Hangisinin Yetkili Servisi Daha İyi Ve YouTube'dan Videolara Bak Ona Göre Seçebilirsin Benim Önerim Huwaei Olan Ama Dediğim Gibi Karar Sana Bağlı Çünkü Sen Kullanacaksın Biz Değil 🙂

Tekrardan İyi Forumlar İyi Çalışmalar

Gladiaus

Katılımcı Üye
17 Tem 2021
317
83
Baku, Azerbaijan
Şu iki bilgisayar arasında gidip geliyorum sizce hangisi?

Dell al

H3KR3A

Yeni üye
27 Tem 2021
13
6
Rami En az 8gb işlemci Cpu En Az 3 Ghz Olsunda ne Alıyorsan Al Kardeşim. Çok Pahalı demiş Vatan Bilgisayar. 4 Çekirdekli Laptop Birde İ5 İşlemcili Çok Pahalı Fiyat Çekmiş. Letgoda ucuza yakalarsın. Gider Adamla Oturursunuz Bir yerde Arızası vs Yoksa Bakar İncelersin Alırsın.
Sence FreeDos'lu bir bilgisayar alınmalı mı ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.