Bilgisayar Şifresi Öğrenme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KeyHüsrev

Üye
22 Eki 2011
158
0
Ankara
Öncelikle herkese iyi akşamlar; ablam pcye şifre koymak istiyor ama ben kendi emellerimle şifreyi çözmekten sıkıldım. Keylogger programı ile öğrenebilirmiyimki acaba? Veya başka ibr programla? Bir yetkili veya bilen bir kişi cevap verirse sevinirim. Ayrıca pcinin sistemi Win7.

Teşekkürler.

dangareus

Uzman üye
18 Eki 2011
1,249
0
denme bulma yöntemı.bırgısayar acılırken f8 yap sonra guvenlı modda ac şifre degıstır bırde han gı işletım sıstemını kullanıosan ona gore admınastor sıfre kıran programlr varr ındırrr yap ama şifreyı dırek sılıo o programmm

hasan2147

Yeni üye
11 Eyl 2011
41
0
diyarbakır
şifre istediği zaman CTRL+ALT+DEl bas (görev yöneticisini açmış gib) güvenli mod çıkacak sonra kullanıcı adına administrator yaz bilgisayarın açılacak.şifre yi kaldırmak istersen denetim masasından kullanıcı profillerine gidip şifreyi kaldırabilirsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.