Bilgisayar Web Tasarımı Ve Geliştirme Web Siteleri?

dead team

Katılımcı Üye
3 Eki 2006
632
0
cehennemin dibi
  • Cemshid.com - Web standartları konusunda makaleler* örnekler ve çeşitli kaynak sitelere bağlantılar içeren bir kaynak.
  • Designer's Vault - Web tasarımı ve geliştirme ile ilgili kaynak indeksi* kaynakları içerisinde arama yapmak da mümkün.
  • Flash Okulu - Program hakkında dersler* örnek ve kaynak dosyalar* döngüler* Actionscript hakkında bilgiler ve kullanıcıların birbirlerine danışabilecekleri forum da içerir.
  • Html ve Cgi - Html ve Cgi ile ilgili türkçe kaynaklar. Yabancı kaynaklar da gruplar halinde link olarak listelenmiş.
  • Javaturk - Javascript ile ilgili başlangıç seviyesinde eğitim veren sitede* Java ve Javascript örnek kodları da bulunuyor.
  • Net Yardım - Web tasarım temelleri* programlama dilleri ve site yapısı hakkında geniş bilgi veren bir site.
  • Nevit'in HTML Sayfası - HTML diline başlangıç seviyesinde temel bilgiler sunan websitesi.
  • Ogo XHTML - XHTML konusunda incelemeler* araçlar* linkler.
  • SEO ve Web Dizini - Arama motoru optimizasyonu ile ilgili araçlar ve makalaler içeren kaynak sitesi.
  • Tasarım Delisi - Web dilleri ve grafik ile ilgili derleme bilgiler.
  • Türk Webmasters - Türk Webmasterların bilgi ve paylaşım kaynağı. Faydalı dokümanlar* ipuçları* web sitesi yapımı* webmaster araçlarını bünyesinde bulundurmakta.
  • Web Dersleri - Photoshop ve Terragen kullanımı için ayrıntılı dersler* ayrıca web tasarımı ile ilgili bilgiler.
  • Web Dilleri - Uygulamalı web dillerinin tanıtımı.
  • Web Kursu - HTML* Javascriptler ve CSS ile ilgili yazılar sunan bir site.
  • Web Tasarım Dersleri - Html* JavaScript* Dhtml gibi konularda bilgiler ve linkler içeriyor.

serox21

Uzman üye
24 Eyl 2012
1,534
0
Toprak'tan
çok sağol yarbayım yardım merkezine yazacaktım web tasarım diye ama aramaya yazdım burayı buldum işime yarıyo tekrar tesekkür...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.