Bilgisayardaki ziyaret edilen sitelerin ekran görüntüsü

ahmetsenas

Yeni üye
23 Ağu 2019
19
0
Arkadaşlar selamlar herkese. Trendyol için kupon kullandım fakat internet yüzüden kuponum geçersiz sayıldı. Trendyol ile görüştükten sonra ekran resmi olursa yardımcı olabileceklerini söylediler. Bilgisayardan girmiştim ben. Sizlerin bildiği, bilgisayarın geçmişteki sitelerin ekran görüntüsünü kurtaran veya videosunu kurtaran bir program vs var mıdır?
şimdiden teşekkürler.

Tyrone

Uzman üye
30 Eyl 2017
1,337
617
Kamino
Merhabalar Ahmetsenas;

Active File Recovery Professional,
Program Her türlü depolama araçlarını destekleyen özelliği ve Geri yüklemek istediğiniz dosya türlerini tarayarak, Fiziksel Hasar, Biçimlendirme, Silme, Virüs, Donanım Çökmeleri vb. çeşitli nedenlerden dolayı kaybedilen ve veri kaybına uğrayan dosyaları hızlı bir şekilde geri getirmesine olanak sağlar.

Alternatif Programlar;

1. Recuva
2. PC INSPECTOR file Recovery
3. Panda Recovery
4. TOKIWA DataRecovery

İyi Forumlar.

ahmetsenas

Yeni üye
23 Ağu 2019
19
0
Yazın icin çok tesekkür ederim. Ama benim aradığım internet siteleri için kurtarma yani illaki bilgisayar biryerlere ziyaret ettiğim web sitelerinin anlık görüntüsünü kaydediyordur.

ZuL-RaA

Kadim Üye
9 Ara 2017
5,553
840
Semerkant
Merhabalar,

Eğer sekme kapanmadıysa "geri" tuşu ile almak mümkün olabilirdi. Ama anlık olarak kendiliğinden bir kayıt yoktur. Sürekli olsa yavaşlatırdı yani düz mantık bakarsak.

Rebelkan

Blue Team Lider Yrd.
12 Şub 2019
1,946
885
Sitelerin anlik ekran görüntüsü kaydedilir ama senin bilgisayarindan ziyaret edildigi kaydedilmez. Bunu site sahibi görebilir.

Iyi forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.