Bilgisayarı Kasmayan Güzel ve Bedava Bir Virüs Tarama Programı * ClamWin v0.88.1

__EsCobAR__18

Katılımcı Üye
15 Eyl 2006
288
10
Programın adı : ClamWin Free Antivirüs
Program Sürümü : v 0.88.1
Program Boyutu : 5.40 Mb
Platform : Windows 98/Me/2000/XP/2003
Kullanım İzni : Freeware - Ücretsiz

Program Tanıtımı :
Merhabalar;
Bilgisayarınızı kasmayan ama işini de iyi yapan ücretsiz bir antivirüs programı arıyorsanız* ClamWin tam size göre bir program.

Virüslerle birlikte aynı zamanda spyware taraması da yapan ve onları güvenilir bir biçimde bilgisayarınızdan silen* açık kaynak kodlu bu antivirüs programı işinize yarayabilir.

Program çok basit bir arayüze sahip olup* kullanımı son derece basittir. Bu Yazılım kendisini ve virüs/spyware database'sini güncelleme özelliğine sahiptir.

Tarama yapıldığı zaman Tray'e yerleşik çalışır ve icon marifetiyle ayarlarına çok kolay ulaşılabilir. Ben test ettim ve görevini iyi yaptığına şahit oldum. İyi günlerde kullanın.

cwmain7vg.jpg

cw29bd.jpg

cw35wi.jpg

cw47vc.jpg

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.