Bilgisayarımı Satmak İstiyorum Anlayanlar Fiyatını söyleyebilir mi ?

Blackdemon67

Kıdemli Üye
14 Mar 2013
2,608
14
ZONGULDAK'lı
Bilgisayarımın kasası daha açılmamıştır. Alalı yaklaşık 9 (Dokuz) ay oldu ve halihazırda 2 (İki) yıl garantisi mevcuttur. Sizce bu bilgisayarın 2 (İki)'nci el satış fiyatı ne olur?

Donanımı;

qvByZd.png

MDJR31.png

Q2Myoy.png

X64lr3.png

b6b9dZ.png

dBbMAD.png

5yVq1z.png

qvByZd.png

MDJR31.png

Q2Myoy.png

X64lr3.png

b6b9dZ.png

dBbMAD.png

5yVq1z.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

nefeskesen06

Katılımcı Üye
18 May 2018
509
1
TEŞKİLAT
2.700 TL Eder. Tabi Letgodan vs sayfalarla satarsanız o kadar eder. Bilgisayarcılar çok fiyat kırar dikkat edin Hocam :)

MTTK

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
944
0
2500 tl civarı gider.Çok fiyat bekleme herkes yeni sistem alıyor.Bu onlara göre geride.

cemx42

Katılımcı Üye
30 Haz 2018
315
0
1,500 tl gider gibi 2 bin tl biraz abarrılı olir bide kaça aldınız resimlere pek bakmadım

Not:islemcin 960 tl imiş bence rahat 2 bin tl ye satarsın a ma sadece kasa

Son düzenleme:

genclife

Uzman üye
29 Tem 2017
1,517
1
3500 e letgo ya koy alıcı yazarsa;
+Ben bu ürünü satın almak istiyorum indirim mevcut mu?
-Aklınızda belirlediğiniz fiyat nedir ?
+3250 TL dir
-Tamamdır nerede alacaksınız ? Adres ve kargo nedir güvence istiyor musunuz ?
+evet ... adrese
-tamamdır

Böyle kolaylıkla letgo içinde max 1 haftaya alıcı bulursun
Blackdemon67

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.