bilgisayarın başından kalkmayanlara ..ürperin azıcık

gyne_88

Yeni üye
28 Ocak 2009
38
0
cidden etkileyici... Allah Razı Olsun.. yukarıda biri gülmüş ama neyse ben konuşmayayım....

mhtk

Yeni üye
8 Kas 2008
10
0
bende çok güldüm :D:D:D gülmeye ihtiyacım vardı..çok saol:D:D emeğe saygı dimi ama

1 Şub 2009
96
0
ankara
waLLa güzeL miş

dua desen bi harika okumuş adam

biLgisayarLa bağLantısı çoğu zaman pc ye daLıp gidiyoz ne ezanı duyyoz nede başka bişiyi bence bunu kast etmiş

ayrıca bende tırstım daha doğrusu dua adamın içine işLiyo içim bi garip oLdu

payLaşım için saoL

petersolberg

Yeni üye
12 Tem 2008
20
0
Video daki bilgisayar başında ya arkadaş böyle bir bağlantı kurmuş, başka bir şeylede meşgul olabilridi? Olanda dolu sonuçta, o zaman her ezanda namaz kılamayanların vay haline, Cennet'e giren sayısını düşünmek bile istemiyorum.

DelPhoİ

Kıdemli Üye
14 Nis 2009
4,460
1
BuRsATexAs
bencede cok sacma bilgisayar olmadıgı zaman baska sey vardı illa bilgisayarlamı baglantı kurulur bu cok sacma eskı zamanlarda bilgisayrmı vardı şimdi bunu ornek gosteriyolar

Anti-koR

Uzman üye
12 Ağu 2008
1,345
2
Bi türlü Kalkamıyodum namaza hiç halim yok die ama bu yazdığım son mesaj Çok etkilendim ya sanki kasten yapılmış gibi bi türlü kalkamıyodum Adam Sureyi çok güzel okumus içine işliyo...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.