Bilgisayarınız sizi tanısın ve öyle kiliti açılsın !

SmaLLp!ch

Uzman üye
15 Kas 2008
1,375
0
www.turkhackteam.net/org
evet bilgisayarınızı ofiste veya kalabalık bir ortamda mı kullanıyorsunuz veya da bilgisayrım bu kadar yıl karsısındayım daha beni tanıyamadımı diyorsunuz bu program tam size göre

gerekenler
-1 adet pc
-1 adet kamera
-1 adet tanınacak yüz :d

şimdi resimli olarak anlatacagım programımızı indiriyoruz..
http://rapidshare.com/files/47286716...ity_v1.2.1.rar
indirdigimiz arşiv dosyasını cıkartıyoruz ve setupla kuruyoruz

şifreyi yazıp update model deyip save basıyoruz..

ve herşey bitti

HADİ HAYIRLI OLSUN​

lejyonerz

Yeni üye
8 Eki 2007
26
0
eyw kardes emegıne saglık gercekten son derece mukemmel canavar gıbıde calısıyo valla süpersın perpect :D

37amfibi37

Uzman üye
13 Şub 2009
1,161
0
Giderken sağda dönerken solda :)
kardeş benim webcam ı mı tanımadı ne yaptı anlamadım hata veriyo
Failed to start the face detection using the camera 'USB Video Aygıtı'!

The error is:

ERROR: Failed to create the face detector filter
Error code: -2147024770
Method: FaceVerificatorGraphManager::initialize
File: .\FaceVerificatorGraphManager.cpp
Line: 174

-mem_53-

Yeni üye
7 Ara 2008
38
0
kardes ya ben ındırdım arsıv hasarlı dıyor... bu program coook onemlı benım ıcın bana ozel mesaj olarak atarmısın...

zatorettii

Katılımcı Üye
6 Eyl 2008
316
0
çanakkale
kardeş benim webcam ı mı tanımadı ne yaptı anlamadım hata veriyo
Failed to start the face detection using the camera 'USB Video Aygıtı'!

The error is:

ERROR: Failed to create the face detector filter
Error code: -2147024770
Method: FaceVerificatorGraphManager::initialize
File: .\FaceVerificatorGraphManager.cpp
Line: 174

driver siliıyosun reset cekıyosun ondan sonra cam driverını tekrar yukluyosun bu!

cagopa

Yeni üye
18 Nis 2009
8
0
Program güselde emeğine sağlıq :):):) ama kelle tehlikeye girio bunuda düşünmek gereq dmi :D

falton.xl

Yeni üye
17 Tem 2009
16
0
ya ben yukledımde parola yazıorum kabul etmıor we sızde uptade model yazıor bende ise enrolll model yazıo ?? nedir bu

sasyonel

Yeni üye
19 Ağu 2009
1
0
ben bu programı kullandım kendi yüzümü kayıt ettim açtı oturumu sonra tekrar kapayım başka birinin yüzünü denedim biraz bekliyo yine açıyo isterseniz deneyin....XD XD sakat iş

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.