Bilgisayarınıza uzktan girilmesini engellemek(resimli)

kırpık

Üye
9 Tem 2006
83
2
istanbul
Karşıdan bilgisayarınıza girilmesini istemiyorsanız bunları adım adım yapın

16od1.jpg

26bd.jpg

35iu.jpg

41ng.jpg

56os.jpg

68jk.jpg

70aw.jpg

ttambas

Üye
24 Ağu 2006
150
1
kardeşim emeklerin için teşekkürler ama bişey sormak istiyorum ben.

anladığım doğru mu diye sana bi danışiim sana.

örneğin aynı LAN içerisindeyiz ve bir PC'ye bağlanmak istiyorum ve bağlanacam bilgisayar remote izin vermemiş ben bunu onun bilgisayarından yaptığımda bağlanabileceğim doğru mu?yok eğer kendi pcmde acacaksam bunu çok daha kısa yolu var biliyorsundur sen de kesin zaten:)

asi_kız

Uzman üye
17 Eyl 2006
1,482
28
teşekkürler...ama bir sorum olacak ...eğer giildiyse peki...yine bununlamı silebilecegım yoksa başka bir yolu varmı...pc me giriliyor süphesi içindeyim çünkü...şimdiden teşekkürler

indirici

Yeni üye
14 Tem 2007
14
0
Benim bildiğim kadarıyla bilgisayarım a sağtıklayıp özellikler diyoruz uzaktan bağlantı sekmesindeki uzaktan bağlanmaya izinver kutusu işaretli oluyor o işareti kaldırıp uygula tamam diyoruz ...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.