Bilgisayarınızdan silinmeyen virusleri silin.

JohnWick51

Uzman üye
20 Mar 2022
1,865
770
28
Bugün aklıma Process İnject yapıp normal yollardan silinmeyen virusler geldi.
bende kısa bir video çektim, Video da kullandığım araçlar aşağıdadır bu videodan sonra spynet gibi veya herhangi bir can sıkıcı virusu silebileceksiniz.
NOT: bu videodaki virus normal görev yöneticisinden sonlandırılsa dahi kendiliğinden tekrar bulaşıyor :)

Process Hacker aracı için tıklayınız

SpyDLL remover için tıklayınız

Ellerine saglik

icehead

Uzman üye
19 Şub 2022
1,137
833
etiketini görmemişim, kusura bakma.

eline sağlık güzel bir anlatım ve konu olmuş.

kendisini system32 de svchost adı altında kopyalayan ve kapanmayan zararlı bir dosyaya da aynı etkiyi yapabilir mi ?
Yapabilirsin.
bu konu daha önce hiç açılmamış anlatmam iyi oldu :) :)

sw1ndler

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
592
136
etiketini görmemişim, kusura bakma.

eline sağlık güzel bir anlatım ve konu olmuş.

kendisini system32 de svchost adı altında kopyalayan ve kapanmayan zararlı bir dosyaya da aynı etkiyi yapabilir mi ?
uac exploit ile yönetici olarak başlatıp bir de critical process yaptığın zaman ve svchosta process hollowing le gömdüğün zaman
hem rootkit olur hemde gitmez

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.