bilgisayarınızın hızını kesemeyeceksiniz son sürat hadi tıkla

ZoRRoKiN

Özel Üye
7 Ağu 2005
2,149
376
WORLD
ARKADAŞLAR PROGRAM BİLGİSAYARINIZDA TEMİZLİK YAPAN PROGRAMLARDAN FAZLASIYLA ÜSTÜN.HEM HIZ KONUSUNDA OLSUN,HEM GÖRÜNÜM,HEMDE BECERİSİ.WİNDOWSUN İÇİNDE KALMIŞ,HASAR GÖRMÜŞ,HATA YAPILMIŞ BÜTÜN VERİLERİ BULUP HATALARI DÜZELTİR.ÖNÜMÜZE ÇIKAN ANAORMAL ŞEKİLDEKİ WİNDOWS HATALARINA SON VERİR.
BAŞKA ÖZELLİKLERİ BUYURUN:

KAYBOLMUŞ HAFIZA ALANI
HAFIZANIN İÇİNDE KAYBOLMUŞ VERİLER
KAYBOLMUŞ İNTERNET VE AĞ BAĞLANTILARI
(FATAL ERROR( AÇIKLANAMAYAN GENEL KORUMA HATALARI VE TEHLİKELİ HATALAR
VİRÜSLER
BELLEK HATALARI
NEDENSİZ ŞEKİLDE KAYNAKLANAN (RESTART)YENİDEN BAŞLATMALAR
ANAHTAR GİRDİLERİ
WİNDOWSUN OLAN TARAMALARI
COOKİE TEMİZLİĞİ
ÇÖP KUTUSU TEMİZLİĞİ
TEK TUŞLA WİNDOWS START UP A ERİŞİM(çalıştıra msconfig yazdığımızda çıkar)
DAHADA SAYAMADIĞIM BİR SÜRÜ ÖZELLİK.EMİN OLUNKİ BU PROGRAMI KULLANINCA BAŞKA PROGRAM KULLANMAK İSTEMEYECEKSİNİZ.KULLANIYOSANIZDA ONLARI ÇÖPE ATACAKSINIZ.DENEMESİ BEDAVA SİLMESİDE BEDEVA AMA SİLMEK İSTEMEYEKSİNİZ.5 AYDIR KULLANIYORUM OLAĞANÜSTÜ

download

bodyman

Yeni üye
21 Eyl 2006
1
0
arkadaşım eline sağlık ama programın adını yazsaydın daha iyi olmaz mıydı belki bizde yüklüdür yine de teşekkürler.

Alara

Yeni üye
20 Eyl 2006
15
0
ben evidance eliminator kullanıodum ama bi de bunu deniyim...paylaşım için saol.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.