Bilinmeyen Zip ve Rar dosyalarının Şifrelerini bulma [ Resimli Anlatım ]

• Konbuyu başlatan Arsenik-tht
  • Başlangıç tarihi
A

Arsenik-tht

Ziyaretçi
programın yapımcısının kendi sitesinden download linki;
http://www.elcomsoft.com/ARPR/arpr.zip

edit : bu verdiğim advanced rar password recover 1.53 tür
seriali ARPR-83296730531875-CBBVYBXFEXDEVPMB

Arkadaşlar bu Winrar öyle bildiginiz WinRar degil bu modifiye edilmiş şekli nasıl
derseniz.Mesela Rar şifresini bilmiyosunuz telaş yok Winrar'ın içine modifiye edilmiş password bulucu bu işi hallediyo.İndirdiginiz Rar dosyası arızamı veriyo telaş yok Winrar'ın içine modifiye edilmiş tamir aracı hemen onarıyo dosyayı.Yani kısacası dostlar anlatmakla bitmez fazla lafada gerek yok buyrun indirin kullanın

Program aşagıdaki modifiyeleri içeriyor

+WinRAR Gold Plus Extras
+RAR Password Cracker v4.11
+Advanced Archive Password Recovery2.20
+CabPack1.4
+UHARC 0.4 BETA GUI v2.0 for WinXP
+Advanced Zip Repair1.6 download
Winrar gold un programlarından olan Advanced Archive Password Recovery 2.20 progra**** nasıl kullanacağınızı anlatacağım...
Bu Program şifresini unuttuğumuz zip,rar,ace,arj uzantısındaki sıkıştırılmış dosyaların şifresini bulmamızı sağlıyor...

Programı kurduktan sonra seçanakler kısmından language seçeneğini türkçeye çeviriyoruz...

13im.jpg

Şifresini çözeceğimiz dosyayı seçip hangi koşullarda aranacağını seçiyoruz.
Ben *rar şifresini ckl yaptım bu yüzden küçük harf seçeneğini seçiyorum ve sıralı aramayı seçiyorum...

27ox.jpg

Uzunluk bölümünden şifrenin kaç karater olduğunu biliyorsak yada hangi uzunluklar arasında olduğunu biliyorsak benim şifre ckl olduğu için 3 şifre uzunluğunu seçiyorum...

12sm1.jpg

Sözlük bölümü Sözlüksel aramayı seçersek aktif oluyor...

27xk.jpg

Arama tipinden sade-yazı yı seçersek sade yazı bölümü aktif olur ben bu bölümü es geçiyorum...
Otamatik yedekleme bölümünden de nereye kaydedeceğimizi seçiyoruz...

23pf1.jpg

Şifreyi bulmaya başlamadan önce bir ölçümliyelim...

23ic.jpg

15ru.jpg

Ölçümlemeden gerekli bilgilere ulaştıktan sora şifreyi bulmak için ve taramayı başlatıyoruz
Ve şifreyi bulmasını bekliyoruz...

18jf1.jpg

ve işte şifremiz..

18jf1.jpg

18zr.jpg

Arkadaşlar eğer şifre bulmak istiyorsanız karakter sayıssının yani uzunluğunun kısa olması şifreyi bulmanızı kolaylaştırır yada şifrenin sadece bi kıs**** hatırlamıyorsak kullanmalıyız yoksa baya bi süremizi vermemiz gerekir çünkü sırayla şifreleri denediği için uzun bir süre geçebilir tabi benim yaptığım örnek 3 harfli olduğu için 2 dakikada buldu....

kaan-34

Yeni üye
24 Mar 2006
2
0
Slm Kardes AnÇak ÖlÇeme İsİne Gelİnce Arpra Order Dİye Bİsİ Çikta Oda Sİfre İsİtyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.