Biliyormuydunuz...? Msn'de Görüştüğünüz Kişinin Avatarı Zaten Bilgisayarınızda Mevcut

blackrose

Üye
1 Tem 2007
70
0
arklar dosyaları bulamayanlar için birde ben anlatim önce bilgisayarıma girin ordan harddiske girin.burda documents and Settings yazan klasör görüceksiniz oraya girin sonra hesap adınıza sonra local settingse sonra temp ve en son olarakta messengerCache klasörüne giriyosunz.ordaki dosyaların sonuna .jpg yazıp enter dediğinizde çıkıyo local settings dosyası gizli dosya olduğu için görememişsinizdir araçlar klasör seçeneklerinden tüm dosyaları göster diyin umarım açıklayıcı olmuştur ben yaptım oluyo paylaşımın için saol ...

dreamteller

Yeni üye
26 Haz 2007
3
0
baba parmaklarına sağlık aradığım şey iki saattir virüslü cedp programını kurmaya uğraşıyorum + terazi

CorsaiR

Emektar
27 Ara 2005
1,228
18
Çekirdekten
plus yükleyip stealdp eklentisi çoğunda entegreli oluo zaten olmasada siz yükleyip aktif edin biriyle konuşurken !stealdp komutuyla çalabilirsinizçç

_TheEnD_

Uzman üye
7 Nis 2007
1,813
41
Hiçbekistan..
Evet güzelmiş.. Avatar ve daha bir sürü luzümsuz resimlerle beraber bir kaç kişinin avatarını buldum.. Ama burdan bulmak çok zor.. Direk çal daha kolay:D

TURK_AY

Üye
8 Nis 2007
163
1
tr_forcer(kullanıcı adınız neyse ora)\Local Settings\Temp\MessengerCache klasörüne girin.ve burda biçimsiz biçimsiz dosyalar göreceksiniz
..... böle bişi yok yaf...

blackrose

Üye
1 Tem 2007
70
0
tr_forcer(kullanıcı adınız neyse ora)\Local Settings\Temp\MessengerCache klasörüne girin.ve burda biçimsiz biçimsiz dosyalar göreceksiniz
..... böle bişi yok yaf...

nasıl yani yok sen dosyaları mı bulamadın?bide benim anlattığım şekilde bak istersen o zaman bulursun ok?:)

blackrose

Üye
1 Tem 2007
70
0
ya arklar işletim sisteminizde sorun falan yok bulamayan arklar çok olduğu için birde ben anlatmıştım yorumlara bi bakın görüceksiniz bulamazsınız tekrar anlatırım

RæP LoRDu

Katılımcı Üye
18 Tem 2007
717
4
HipHopLand
Aynı Konuyu açmışım Bide o kadar arama yaptım waLLa :D TümGeneraL görsün Noktası virgüLüne aLıntı oLan bu işte tr_forcer :D auhsajsksas

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.