Bill Gates: "Halo 3 büyük bir yapım olacak!"

Bedros Sanches

Emektar
5 Ocak 2006
525
13
Austin,Texas
Son zamanlarda basın sözcülüğü (!) yapan Bill Gates, Halo 3'ün Xbox 360 çıkarmasıyla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. Gates "Halo 3 gerçekten büyük bir yapım olacak" dedi ve Bungie'nin intergalaktik FPS oyunu serisini bir üst seviyeye taşıdıklarını ekledi.

Pazar paylarını bu oyunla artıracaklarını belirten Gates "ikinci nesil Xbox için Microsoft, deneyimini konuşturacak" dedi. Umarız hayli iddialı olan Gates'in bu sözlerinin gerçekleştiği günler gelir :)
 

35Li

Üye
26 Tem 2012
156
0
İzmir
Eski Konuyu Hortlattim Ama **(adini soylemek istemiyorum)** Abimizin İlk Konusu. :)
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.