Bilmedigim bir linke tikladim ve sanirim virüs girdi ne yapmaliyim

tades92

Yeni üye
18 Ocak 2021
6
0
Ben az once telefonda youtubeda dolasirken tik tok wiew bot diye bisey gordum actim videoyu izledim videodaki adam pc den yapiyodu bende pc den denemeden once telefondan linki kontrol ediyim dedim videonun aciklama kismindaki linke tikladim bi sayfa acildi tepede about blank yaziyodu telefonuma rat filanmi girdi girdiyse nasil temizlerim? (Telefonumda virus total kypersky malwarabytes programlari var onlar bisey bulamadi sizce bişey olmusmudur)

CLdr05

Anka Red Team Junior
5 Tem 2021
82
79
hayır geçersiz bir siteye yönlendirmiş daha doğrusu olmayan bir siteye ondan. Çok fazla şüphe ediyorsanız dosyalarınızı yedekleyip format atabilirsiniz. birşey indirip kurmadığın sürece hiçbirşey olmaz.

tades92

Yeni üye
18 Ocak 2021
6
0
Normalde dert etmem ama videonun yorumlarindaki herkes rat koymuş filan demiş bende sonradan farkettim boyle dediklerini

hayır geçersiz bir siteye yönlendirmiş daha doğrusu olmayan bir siteye ondan. Çok fazla şüphe ediyorsanız dosyalarınızı yedekleyip format atabilirsiniz. birşey indirip kurmadığın sürece hiçbirşey olmaz.
Normalde dert etmem ama videonun yorumlarindaki herkes rat yazmis

ByTuR4nX

Yeni üye
9 Eyl 2021
28
6
15
Tanrı Dağı
İp adresin, konumun vb... bilgilerinin gitmesi dışında başka birşey olacağını sanmam. Bir program kurmadıysan.
Ama gece rahat uyumak istiyosan çözüm: dosyaları pc 'ye aktar veya yedekleyip Telefona format at ama tüm herşey silinsin.

Hesaplarını, şifrelerini vesaire almayı unutma!

THT SON MESAJLAR

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.