Bilmediginiz Ozellikleriniz..!

TheCylient

Üye
12 Ocak 2006
218
1
-Soğan doğrarken sakız çiğnemek göz yaşarmasını önler
-Kereviz yerken harcanan kalori,kerevizin içindeki kaloriden daha fazladır.
-Vücudumuzdaki tüm damarları uç uca ekleseniz 19 bin 200 kilometre eder.
-Eksi 90 derecede nefesimiz, havanın ortasında donar ve düşer
-Günde 24 saat sayı saysanız, 1 trilyona ulaşmanız 31 bin 688 yıl alır.
-Doğum gününüzü en az 9 milyon kişiyle paylaşıyorsunuz.
-El tırnakları ayak tırnaklarından 4 kat daha hızlı uzar.
-İnsanın kalça kemiği betondan daha sağlamdır.
-Dünyada insanlardan daha çok tavuk var.
-İnsan kalbi dakikada 60-80 defa çarpar.
-İnsan yılda en az 1460 rüya görür.
İnsanlar 200 milyon soluk alıp verme, 1 milyar kalp atışı, 300 milyon mide kasılması ve 20 milyar göz kırpması kadar yaşarlar.
-İnsanlar beyinlerinin %10’nu kullanırlar.
-Bir insan yedi dakika içerisinde uykuya dalar.
-İnsan vücudundaki en güçlü kas dildir.

Artık gerisini siz düşünün..!

redcode

Katılımcı Üye
13 Ara 2006
663
6
Warwick
Suda benim buldugum bi yontem sogan dograrken diliniz altina cay kasigi koyarar dograrsaniz gozunden yas gelmiyorum denedim cok ilginc bir yontem ama oluyor gozumden yas gelmeden 1 kilo sogan dogradim bunuda Londra'da arkadasin kebab dukkkaninda yaptim guzel bir anisi vardir bende :) paylasayim dedim

Saygilarimla !

xrayyy

Yeni üye
22 Mar 2007
11
0
Afyon
Haca Güzel Paylaşim Da Bir Yerde Bence Yanliş Var. Insanin En Kuvvetli Kasi çenesi. Diye Duymuştum

11 Nis 2007
136
2
kardeş sağol bilgiler için güzel paylaşım ama bana göre iki yanlışlık var:

ben uykum olsa bile 7 dakika içinde uykuya dalmam 2-3 saatimi alır
bide yılda en fazla 10 rüya görürüm:)

Manyakbebe

Katılımcı Üye
22 Haz 2007
633
9
Pc Başı
toretto sen ne yapdın öle slm millet yazmış allahım saol paylaşım için kardes bide bi teknik benden soğan doğrarken dilinizin altına 4 tane kibrit yerletirin gözleriniz yaşarmaz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.