Bir cd'ye 1*5 Gb SıĞıdırın..

sLayEr

Özel Üye
2 Ara 2006
781
5
İstanbul
product404481ik5.jpg
UHARCH Müthiş Bir Sıkıştırma Programı
KULLANIMI: Dosyayi kurduktan sonra "Folder" butonuna tikliyorsunuz.Acilan Pencerden "Zip"lemek istediginiz dosyayi seciyorsunuz "Add" dedikten sonra "Pack It" butonuna tiklayip son acilan sayfada "Create Archive" secenegiyle Arsivi kaydedecek dosyayi secip islemi noktaliyorsunuz& Hepsi Bu kadar başarılar..ve program uharch ile sıkıştırdığınız dosyayi hardiskinizde istediginiz yere kuruyor. Oyun firmalarinin kullandigi teknik&
ne resim formatlarında nede müzik formatlarında hiçbir değişiklik olmaz aynı hepsi aynı kalitede kalır.

Son düzenleme:

furkan_41

Yeni üye
17 Mar 2006
16
1
öncelikle program için saol.Yalnız indirmeden önce bir sorum olacak;şimdi arkadadşım ben bu programı bir bilgisayarda kuruyorum ve bir klasörü arşivliyorum daha sonra bu arşivi cdye atıp yada flash belle yoluyla başka bilgisayarda açmak istiorum*arşivi açmak için o bilgisayardada bu programın yüklü olması gereklimi?

sLayEr

Özel Üye
2 Ara 2006
781
5
İstanbul
öncelikle program için saol.Yalnız indirmeden önce bir sorum olacak;şimdi arkadadşım ben bu programı bir bilgisayarda kuruyorum ve bir klasörü arşivliyorum daha sonra bu arşivi cdye atıp yada flash belle yoluyla başka bilgisayarda açmak istiorum*arşivi açmak için o bilgisayardada bu programın yüklü olması gereklimi?
hyr dostum gerekli deiL..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.