Instagram Hesabına Sızmak Mümkün Mü?

salihdemirer

Yeni üye
27 Kas 2021
2
0
Merhabalar. Instagram hesabına sızmak veya Instagram hesabını çalmak mümkün müdür?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bahadır-Şad

Katılımcı Üye
23 Tem 2021
951
881
SaMuRai
Merhaba değerli üye,

Instagram veya sosyal medya hesaplarını çalmak için bir çok yöntem bulunmaktadır. Bunların en başında Sosyal Mühendislik yöntemleri ve methodları gelir. Ben size yardımcı olabilecek konuların linklerini aşağıya bırakıyorum. Kolay gelsin.

İnstagram Arşivi: İnstagram ilgili herşey (arşiv)

Termux için: Termux İle Sosyal Platform Hesapları Çalma

Brute Force:

Phishing:

İyi forumlar

salihdemirer

Yeni üye
27 Kas 2021
2
0
Merhaba değerli üye,

Instagram veya sosyal medya hesaplarını çalmak için bir çok yöntem bulunmaktadır. Bunların en başında Sosyal Mühendislik yöntemleri ve methodları gelir. Ben size yardımcı olabilecek konuların linklerini aşağıya bırakıyorum. Kolay gelsin.

İnstagram Arşivi: İnstagram ilgili herşey (arşiv)

Termux için: Termux İle Sosyal Platform Hesapları Çalma

Brute Force:

Phishing:

İyi forumlar
teşekkürler

Öncelikle konuları lütfen doğru yerlerde açmaya dikkat edin ve evet sızmak mümkündür. İyi forumüz
üzgünüm bi daha yapmam

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.