!!! Bir kar tanesinin yüzlerce kez büyütülmüş hali !!! Bakarsanıs göslerinis kamaşır

parlee

Üye
5 Ağu 2009
83
0
Birbirine niye benzemediklerinin sebebi kunatumsal boyutta olmalıdır,biraz kuantum fiziği bilginiz varsa anlarsınız neden farklı olduklarını...siz bir bardağın içindeki suya seni seviyorum diyin mikroskoptan bakın sonra aynı suya senden nefret ediyorum diyip kristallerini inceleyin mikroskoptan aradıki farka inanamassınız :)

singlebullet

Yeni üye
29 Eyl 2007
48
0
istanbul
" Allah, (o yüce varlıktır) ki sizi yaratmış, sonra rızıklandırmıştır; sonra O, hayatınızı sona erdirecek, daha sonra da sizi (tekrar) diriltecektir. Peki sizin (Allah'a eş tuttuğunuz) ortaklarınız içinde bunlardan birini yapabilecek var mı? Allah onların ortak koştuklarından münezzehtir ve yücedir."

Kuran-ı Kerim Rum Suresi ( سورة الرّوم)

Genghis Khan

Kıdemli Üye
18 Haz 2009
4,460
7
bilemiycem ama bana fake kokusu geldi.. araştırma yapmak lazım

Sevgili 3333, resimler gerçek; hem daha önce de görmüştüm, hem de yeniden araştırmasını yaptım. Allah'ın mucizevi işaretlerinden biri olarak da gösterilir kar tanesi. Her zaman hayran olmuşumdur bu görüntüye. Düşünsenize, yağan kar tanelerini bu şekilde görebildiğimizi; muhteşem bir görüntü...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.