Bir önerim var. Yetkililer için.

CasPeRAB

Uzman üye
7 Kas 2021
1,146
461
TR❤AZ
THT'in üye alımlarını daha az arayla açmasını sunuyorum
NEDEN?= THT'nin çok fazla üye alımları açılarak Forum'un Lamer sayısının artması.
(Katılanlar Destek atarsa veya katılıyorum veya katılmıyorum diyerek neden'ini söylerse hoşuma gider)

Arslan'

Basın&Medya Direktörü
7 Nis 2020
2,269
3,457
Değerli üye, zaten dediğiniz gibi yapılıyor. Lakin düşünceniz yanlış, herkes başında lamerdır. Önemli olan çabalamaktır. Üye alımları yakında kapanacaktır, yeni temamız için yeni arkadaşları foruma teşvik ediyoruz. İyi günler, iyi forumlar dilerim.

CasPeRAB

Uzman üye
7 Kas 2021
1,146
461
TR❤AZ
Yılların tozlu raflarında ki klasik sorusu.
Kitabın ortasından bir cevap: Hepimiz lameriz.
Doğru haklısınız ama ben sadece dile getirmek istedim ama bence biz Lamer sayılmayız. İsteyenler şu linkden "Lamer Hacker ve Crocker nedir?" adlı konumdan okuyabilirler. Konumda da yazdığı gibi bence çabaladıktan sonra lamer sayılmayız ------>Lamer Hacker ve Crocker NEDİR?

Değerli üye, zaten dediğiniz gibi yapılıyor. Lakin düşünceniz yanlış, herkes başında lamerdır. Önemli olan çabalamaktır. Üye alımları yakında kapanacaktır, yeni temamız için yeni arkadaşları foruma teşvik ediyoruz. İyi günler, iyi forumlar dilerim.
Evet bende biliyorum Herkes başta lamer'dır Ama kendimizi geliştirmemiz lazım fakat böyle benim gördüğüm alımlar çok fazla açılıyor buda Forum'daki lamer sayısını önemli ölçüde arttırıyor Ben bunu kastetmek istedim çünkü benim yazımdaki gibi başta herkes lamer'dır --->Lamer Hacker ve Crocker NEDİR? Ve şunuda eklemek istiyorum kişilerin buraya Lamer topluluğu veya hepimiz Lamer'ız demesi beni gerçekten üzüyor anlayışınız için teşekkürler

'GonzaLes

Yaşayan Forum Efsanesi
17 Nis 2015
11,749
263
85
Kayseri
Doğru haklısınız ama ben sadece dile getirmek istedim ama bence biz Lamer sayılmayız. İsteyenler şu linkden "Lamer Hacker ve Crocker nedir?" adlı konumdan okuyabilirler. Konumda da yazdığı gibi bence çabaladıktan sonra lamer sayılmayız ------>Lamer Hacker ve Crocker NEDİR?
Ayrı seçenekler sunulmuş olsa da hala birer lamer olduğumuz gerçeğini değiştirmiyor. Her zaman yeni kişiler kazanmalı bu forum sorunu sıkıntısı olsa bile bunları yıllardır göze almış moderatörler canlarına okuyor. Her zaman yenilik ve yeni bilgiler de çok önemli bu hususlu forumda. Bu arada multi değil iseniz sizde forumda yeni yer alıyorsunuz diğer arkadaşlara da bu şansı sunmak gerekiyor hocam.

CasPeRAB

Uzman üye
7 Kas 2021
1,146
461
TR❤AZ
Ayrı seçenekler sunulmuş olsa da hala birer lamer olduğumuz gerçeğini değiştirmiyor. Her zaman yeni kişiler kazanmalı bu forum sorunu sıkıntısı olsa bile bunları yıllardır göze almış moderatörler canlarına okuyor. Her zaman yenilik ve yeni bilgiler de çok önemli bu hususlu forumda. Bu arada multi değil iseniz sizde forumda yeni yer alıyorsunuz diğer arkadaşlara da bu şansı sunmak gerekiyor hocam.
Evet multi değilim ama THT ınstagram geçmişine baktığımda üyelik alımlarının çok fazla açıldığını görüyorum

Evet multi değilim ama THT ınstagram geçmişine baktığımda üyelik alımlarının çok fazla açıldığını görüyorum
Şu anda art arda mesaj yazdığım için bazı kuralları çiğnemiş oluyorum ama özür dilerim Diyeceğim şey ise ben multi hesap açmanın kötü bir tarafını görmüyorum bu multi hesap olduğum anlamına gelmez veya multi hesap açacağım anlamınada gelmez ama dediğim gibi multi hesapın ben kötü yanını görmüyorum

Bahadır-Şad

Katılımcı Üye
23 Tem 2021
951
881
SaMuRai
Merhaba değerli üye,

Üye alımlarını açmamızın amacı foruma lamer almak değil, saygılı ve hoşgörülü olarak yeni insanlarla tanışmak, farklı fikirleri dinlemek, yeni katılımcılarla fikir alışverişi yapmaktır.

Burada herkes birbirine bir şeyler öğretmeye ve öğrenmeye çalışıyor. Kimse anasının karnından hacker olarak doğmadı ve doğmuyor.

İyi Forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.