Bir siteye kayıt olacağım eposta istiyor nasıl saklarım

Rayztw

Katılımcı Üye
17 Eyl 2021
254
101
Arkadaşlar merhaba bir siteye kayıt olacağım eposta ve ip adresi gibi verileri işliyor siteye hep proxyle girmek dışında bir şey yapabilirmiyim iyi günler

28 Mar 2020
192
196
Ötüken!
Arkadaşlar merhaba bir siteye kayıt olacağım eposta ve ip adresi gibi verileri işliyor siteye hep proxyle girmek dışında bir şey yapabilirmiyim iyi günler
Tek kullanımlık E-posta kullanabilirsin ki ben çoğu site de bunu kullanıyorum (ama bildiğim kadarısı ile kendini belli bir süre sonra yok ediyor bu e posta türü ) işimi görüp geri çıkıyorum. İp'i adresini değiştirmek konusunda Tor kullanabilirsin , ki bende birçok siteye girmek için onu kullanmaktayım.
Tek kullanımlık e posta gireceğin sitelere göre değişiyor ve bazı siteler bu e posta türünü kabul etmiyorlar , yanına bir de telefon numarası istiyorlar , bu konuda da bilgilendirmek istedim.
İyi forumlar.

Rayztw

Katılımcı Üye
17 Eyl 2021
254
101
gerek olduğunu düşünmüyorum , o ipler genelde değişen ipler oluyor. Sabit ip"ni kolay kolay göremezler. Öyle sadece gir , DDoS yediğini farkedersen modemi resetlersin
Ama site illegal olabilir biirnin ipisini üstlenmek yani iyi bir şey olmaz benim için iyi günler ilgilendiğin için teşekkürler

Tek kullanımlık E-posta kullanabilirsin ki ben çoğu site de bunu kullanıyorum (ama bildiğim kadarısı ile kendini belli bir süre sonra yok ediyor bu e posta türü ) işimi görüp geri çıkıyorum. İp'i adresini değiştirmek konusunda Tor kullanabilirsin , ki bende birçok siteye girmek için onu kullanmaktayım.
Tek kullanımlık e posta gireceğin sitelere göre değişiyor ve bazı siteler bu e posta türünü kabul etmiyorlar , yanına bir de telefon numarası istiyorlar , bu konuda da bilgilendirmek istedim.
İyi forumlar.
Yeni bir eposta acıp tor kullansam epostamdan gerçek ipmi bulabilirlermi bu konularda çok bilgim yok teşekkürler

CLdr05

Üye
5 Tem 2021
82
81
Yeni bir eposta acıp tor kullansam epostamdan gerçek ipmi bulabilirlermi bu konularda çok bilgim yok teşekkürler
Dostum ip adresini gizlemene gerek yok ip adresinden birşey yapabileceklerini düşünmüyorum. En fazla ddos atarlar o da sana bi zarar vermez resetler geçersin. E posta konusunda ben güvenmediğim sitelere temp mailler ile giriyorum sizde girebilirsiniz.

iyi forumlar...

Rayztw

Katılımcı Üye
17 Eyl 2021
254
101
Dostum ip adresini gizlemene gerek yok ip adresinden birşey yapabileceklerini düşünmüyorum. En fazla ddos atarlar o da sana bi zarar vermez resetler geçersin. E posta konusunda ben güvenmediğim sitelere temp mailler ile giriyorum sizde girebilirsiniz.

iyi forumlar...
bi yerden ip suç atılabiliyormuş diye gördümde ondan biraz soruyorum

Rayztw

Katılımcı Üye
17 Eyl 2021
254
101
farketmezki o anlık onay alırsın eposta ile o eposta ile girersin veya kayıt olurken usename ile olursan username ile girersin iyi geceler
Sanada iyi geceler

farketmezki o anlık onay alırsın eposta ile o eposta ile girersin veya kayıt olurken usename ile olursan username ile girersin iyi geceler
Bu arada bişey sorcam müsaitsen bu epostaların kaç dakikalık olduğunu nasıl oğrencem teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.