" Bir Takvim Parçası " (Günlük Güncel) / İmka123

imka123

Kıdemli Üye
28 Eki 2014
4,238
1
İstanbul
Selamlar THT Ailesi,

Bugün sizler ile farklı bir konu ile karşınızdayım. Fazla konuyu uzatmadan sadede gelelim.

Hemen hemen her Müslüman kardeşimizin evinde 1 takvim bulunuyordur. Her gün takvimden bir sayfa koparıp takvimin arkasına veyahut bir kenara koyup biriktiririz. Ama hiç sayfanın arkasına bakıpta ne yazıyor ? Hangi bilgi içeriği geçiyor ? Hangi olayı anlatıyor ? diye fazla incelemiyoruzdur(Genelleme Olarak).

Bende şöyle bir şey düşündüm :

Her gün alıp okuduğumuz veyahut okumadan bir kenara koyduğumuz o takvim sayfasını bir yerde toplamayı düşündüm. Ne güzel olur değil mi hoşumuza giden bir olayı / bilgiyi paylaşıp başkalarının ögrenmesine vesile olmak ? :) Bu şekilde güzel olacağını ve faydalı bir konu olacağını düşündüm ve bu konuyu bu amaç ile açmış bulunmaktayım.

Kurallar :

* Forum Kuralları Her bölümde olduğu gibi bu konuda da geçerlidir.
* Paylaşıldığı günün takvimi olacaktır.
* Günde sadece 1 kere takvim sayfası paylaşılacak.
* Fotoğraf olarak konu altından paylaşılacaktır.
* Fotoğraf okunabilecek şeklinde net olmalı.
* Bilginin nereye ait olduğu fotoğrafta aynı şekilde belli olmalıdır.
* Önlü - Arkalı 2 fotoğraf şeklinde olacak.

Ayrıca şunu da soyliyeyim size, burda siz 1 bilgi paylaşıcam amman ne olacak diye geçmeyin :) Burda siz 10sn. ayırıp paylaşacaksınız ama kaç kişi bu bilgiyi görecek? Ve her gören kişi için sevap kazanacaksınız. Unutmayın sizin küçük diyip Allah katında büyük olan ameller vardır. O halde ben oturarak sevap kazanmaya başlıyım ;)

Vesselam..

Son düzenleme:

imka123

Kıdemli Üye
28 Eki 2014
4,238
1
İstanbul
EyYZYD.jpg
pGgLoz.jpg

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.