Bir tavsiyem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

'Teorina

Kadim Üye
13 Tem 2015
5,086
88
22
Syn adminlerim ve üst düzey yöneticilerim.

Bundan 1 ay önce rank önerisi yapmıştım. Bana olumlu/olumsuz geri dönülecekti lakin şuana kadar hiç bir şekilde bir geri dönüş olmadı. Yönetimde rank hk. revizyona gidildiğinden haberim var. İşin komik tarafı bunu bile bana diyen bir üye maalesef.

Gerekli açıklamaların yapılmasını ve bu konunun sadece yönetimin değil üyelerin de tavsiyelerini göz önünde bulundurulmasını arz ederim.

ilgili konu ~

Moderatör tarafında düzenlendi:

B4RTU

Katılımcı Üye
9 Ağu 2019
254
2
Cevap: Bir tavsiyem hk.

Gerekli açıklamaların yapılmasını ve bu konunun sadece yönetimin değil üyelerin de tavsiyelerini göz önünde bulundurulmasını arz ederim.

ilgili konu ~

Paylaşıma sunduğunuz ranklara üdy tarafından olumlu bir yaklaşım olsaydı şuan ki rankları kullanmıyor olurduk. Aradan bir ay geçmiş demek ki olumsuz. Şahsen ilgili konuda da belirttiğim gibi ranklar hoşuma gitmedi. Şuan ki ranklar gayet iyi.

Son düzenleme:

Heaven

Kıdemli Üye
28 Ocak 2016
2,452
629

Syn adminlerim ve üst düzey yöneticilerim.

Bundan 1 ay önce rank önerisi yapmıştım. Bana olumlu/olumsuz geri dönülecekti lakin şuana kadar hiç bir şekilde bir geri dönüş olmadı. Yönetimde rank hk. revizyona gidildiğinden haberim var. İşin komik tarafı bunu bile bana diyen bir üye maalesef.

ilgili konu ~

Ağzı olan konuşur, çalmasını bilen tasarımcı olur Teo! Ranklar hoş olmuş, umarım olumlu geri dönüş sağlanır.

H A

Katılımcı Üye
10 Tem 2019
850
27
KIBRIS

Emeğin olduğu herşey güzeldir Teo...
Umarım dileğince olur.

C432

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
603
0

Paylaşıma sunduğunuz ranklara üdy tarafından olumlu bir yaklaşım olsaydı şuan ki rankları kullanmıyor olurduk. Aradan bir ay geçmiş demek ki olumsuz. Şahsen ilgili konuda da belirttiğim gibi ranklar hoşuma gitmedi. Şuan ki ranklar gayet iyi.

Olumsuzda olsa 1 cevap verilmesi gerekirdi arkadaşa geri dönüş yapıcaz diyip dönmemeleri ayıp olmuş.

Çiçero

Özel Üye
9 Eyl 2008
1,525
43
Türk Otağ

Sayın Teorina;

Emek verdiğiniz için ÜDY adına teşekürlerimi sunarım ancak admin kararıyla kesin olarak rütbelerde değişim yapılmayacaktır.

Hayırlı forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.