Birinin fotoğrafını bulmak

29 Tem 2013
53
0
Bu forumda değil başka bi forumda bi admin var. Hiç bi yerde fotoğrafı yok. Googleda ismini-kullanıcı adını aratıyorum bitane bile kendi fotoğrafı çıkmıyo. Facebookta vardır belki ama arkadaşlık gönderilmiyo. Nasıl bi yüzü var meraktan ölücem. Sanırım tek çare facebooktan bişey yapmak. Ama ne?
 
Son düzenleme:

kaptan5467

Katılımcı Üye
6 Kas 2007
343
0
Sakarya
Sosyal mühendisliği biraz araştır. En mantıklısı samimi arkadaşının Adı ve resmine uyan fake face hesap aç. Önce mesaj at benim adres çalındı yenisi bu ekle diye Başka bi yol ara
 
29 Tem 2013
53
0
Benim bildiğim samimi arkadaşları admin-moderatör. Onların sahte hesabını açmam :RpS_unsure: Açsamda inanmaz zaten.

Arkadaşlarını eklesemde arkadaşlık isteği gönderemem herhalde. Kendisine arkadaşlık gönderilme şeysini kapamış faceden büyük ihtimal. Ama diyelimki arkadaşını ekledim ona arkadaşlık gönderebiliyorum. Sırf ortak arkadaşımız var diye beni ekliceni sanmam.
 
Son düzenleme:
29 Tem 2013
53
0
Bugün ailesinde kesin vardır fotoğrafı diye düşündüm. Daha önce nasıl düşünemedim lan bunu. Facede soyadını arayarak annesinin hesabını buldum. Yaşadıkları yer ve annesinin facesine yüklediği bi resimle adminin google hesabına yüklediği resim uyuşuyodu. Şansımdan annesi çocuklarım diye albüm yapmış herkese açık . Buldum fotoğrafı :yo
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.