Birinin Instagram Hesabı Nasıl Ele Geçirilir?

1923ruhu

Yeni üye
31 Tem 2021
18
4
26
Oncelikle yardım edicek abilerim,kardeşlerime şimdiden teşekkür ederim.Müteşşekkirim.

Gerçekten genclik merakı, güvensizlik daha sonradan uzulmemek icin yapiyorum bunu her hangi bir olay olursa tum suclusu benimdir burdan da belirtiyorum.
Birinin instagram hesabina nasil girebilirim?Yardim edecek var midir?Gercekten cok merak ediyorum gelecegim icin
Tesekkurlerimle tum ırkdaş kardeşlerime

15 Ocak 2021
239
70
herzaman her yerde
Oncelikle yardım edicek abilerim,kardeşlerime şimdiden teşekkür ederim.Müteşşekkirim.

Gerçekten genclik merakı, güvensizlik daha sonradan uzulmemek icin yapiyorum bunu her hangi bir olay olursa tum suclusu benimdir burdan da belirtiyorum.
Birinin instagram hesabina nasil girebilirim?Yardim edecek var midir?Gercekten cok merak ediyorum gelecegim icin
sosyal mühendisklikle hackleye bilme imkanın var tabi sosyal mühendislin iyiyse bu işlemden ben sorumlu değilm bu kesinlilke yasal değildir bundan ben sorum lu değilim

Son düzenleme:

🅼 🆁 🆇

Uzman üye
26 Haz 2021
1,414
1,897
Bir Yerler

Hack İçin Yapabileceğiniz 5 İşlem Vardır:

1 - Brute Force Attack: Bu Saldırı Tipinde Birden Fazla Şifre Kombinasyonu Deneyerek Deneme Yanılma Yöntemiyle Şifreyi Bulmak Demektir .

2 - Rat Veya Trojan Atmak: Bunlar Virüstür Kurbanın Telefonuna İndirdiğiniz Zaman Telefon Sizin Elinize Geçmiş Oluyor .

3 - Phishing: Phishing Saldırıları İnsanları Kandırarak Tuzağa Düşürme Yöntemidir Örnek Olarak Sahte Bir Mail Yollanarak Kurbanın Hesabı Çalınabilir .

4 - Sosyal Mühendislik: İnsanları Kandırma Sanatıdır Kurbana Fake Bir Kişilik İle Yaklaşıp Ondan Bilgileri Almaktır .

5 - Fake Script Yöntemi: Fake Script Demek Sahte Bir Link Demek Kurbana Hazırladığınız Sahte Linki Atarak Bilgileri Alabilirsiniz .

Not: Kesinlikle Bu İşler Yasal Değildir.
Hapis Cezası Vardır Bu İşlemlerden Kesinlikle Ben Sorumlu Değilim Bilginize Sunarım.Ek Olarak Daha Fazla Yöntem Eklenebilir.Eğer Sorunun Çözüldüyse Tamam Teşekkürler Çözüldü Yazabilirsin Bu Yorumun Altına .

İyi Geceler Dilerim

1923ruhu

Yeni üye
31 Tem 2021
18
4
26
Mrx tesekkurler ama dediklerini hic bir seyini bilmiyorum sadece yardim istiyorum ayrica kisi kiz arkadasim her hangi bir sorun cikmayacak
Hack İçin Yapabileceğiniz 5 İşlem Vardır:

1 - Brute Force Attack: Bu Saldırı Tipinde Birden Fazla Şifre Kombinasyonu Deneyerek Deneme Yanılma Yöntemiyle Şifreyi Bulmak Demektir .

2 - Rat Veya Trojan Atmak: Bunlar Virüstür Kurbanın Telefonuna İndirdiğiniz Zaman Telefon Sizin Elinize Geçmiş Oluyor .

3 - Phishing: Phishing Saldırıları İnsanları Kandırarak Tuzağa Düşürme Yöntemidir Örnek Olarak Sahte Bir Mail Yollanarak Kurbanın Hesabı Çalınabilir .

4 - Sosyal Mühendislik: İnsanları Kandırma Sanatıdır Kurbana Fake Bir Kişilik İle Yaklaşıp Ondan Bilgileri Almaktır .

5 - Fake Script Yöntemi: Fake Script Demek Sahte Bir Link Demek Kurbana Hazırladığınız Sahte Linki Atarak Bilgileri Alabilirsiniz .

Not: Kesinlikle Bu İşler Yasal Değildir.
Hapis Cezası Vardır Bu İşlemlerden Kesinlikle Ben Sorumlu Değilim Bilginize Sunarım.Ek Olarak Daha Fazla Yöntem Eklenebilir.Eğer Sorunun Çözüldüyse Tamam Teşekkürler Çözüldü Yazabilirsin Bu Yorumun Altına .

İyi Geceler Dilerim

venom34ed

Katılımcı Üye
6 May 2021
502
106
Brute force yapabilirsiniz fakat brute force yöntemi instagram önlem aldığı için pek faydalı olmayabiliyor. Sosyal mühendislik ile hacklemek mümkündür. Kurbana phising yöntemi ile sahte bir instagram giriş sayfası oluşturabilirsiniz. Link kısaltıcılar var onları kullanıp daha inandırıcı hale getirmek mümkündür. Çok senaryo yazabilirsiniz. Buradan gir 1000 takipçi veriyorlarmış veya buradan giriş yap iphone 12 pro max veriyorlarmış gibi yöntemlerle kurbanı kandırarak oraya giriş yapmasını sağlayarak bilgileri elde etmek mümkündür. İyi forumlar dilerim.

'Serdengecti

Katılımcı Üye
8 Ara 2020
524
139
Özel Kuvvetler Komutanlığı
Merhaba değerli üye phising yöntemi ile hesabı çalabilirsin ilk önce bir site hazırlayıp fake olucak tabikide bunun için YouTube de videolar mevcuttur bir tanesini seçip siteyi kurunuz ve ikna etmeye çalışınız hesabının bilgilerini girmesi için iyi forumlar dilerim

Toolbrowser

Uzman üye
10 Tem 2021
1,064
648
42
Kurbanının en çok ilgilendiği alan nedir. Futbolumu seviyor TV8 de Survivor mu. Hangi takımı tutuyor. Baba adı nedir anne adı nedir. Tüm bunları sosyal mühendislikle alabilmen için Erkekse bir Fake Bayan hesabı aç. Biz Erkekler genelde bu konularda çok hassasıs. Bir Bayan sandığımız hesap bizi tamamen kandırabilir. Hatta kendisiyle iyice ilgilendiğini sandığın bir anda yok ben inanmıyorum dersin. Bence senin yazıştığın sevgililerin çok dersin. Oda hayır ben sana asla yalan söylemem dicek. Sende tamam dersin sana inanabilmem için ver instagram hesabını sadece girip bakacam dersin. Girip baktıktan sonra hesabın şifresini değiştirirsin yine hesap senindir dersin. Hatta kendisini kandırabilmek için fake hesabının bilgilerini sana atayımmı dersin. Oda tabi ikna olucak ve sana insta bilgilerini verecek. Gireceksin insta hesabına ordaki eposta adresini değiştirirsin hatta telefon numarasını dahi değiştirirsin ve hesap senin olur. Sosyal Mühendislik budur. Sosyal Mühendislik yap kardeşim. Sosyal Mühendislik çokça yalan sayma makinasıdır.

Profesör

Kadim Üye
10 Nis 2020
5,092
1,606
-Türkistan-
Merhaba değerli üye;

instagram çalabilmek için birkaç yöntem mevcut.Sosyal mühendislik yaparak zaaflarından faydalanarak çalmanız mümkün yada eğer şifre tahmin edilebilecek birşey ise bruteforce saldırısı deneyebilirsiniz.En etkili yöntem sosyal mühendisliktir.Güzel bir sosyal mühendislik saldırısının baş edemeyeceği birşey yoktur.Son zamanlarda 2 faktörlü doğrulama çıktı.O doğrulamayı da geçebilecek bir senaryoya sahip olmanız gerekir.

1923ruhu

Yeni üye
31 Tem 2021
18
4
26
Virüs göndererek,sosyal mühendislik ile alabilirsiniz.Virüs yollamak teknik bir konu anlamıyorsanız bu tür tekniklerden iyi bir senaryo olusturup sosyal mühendisliği denersiniz.
Dost yazılım bilgim var lakin virüs tarzı şeyler hakkında hiç uğraşmadım bu sebepten yardım istiyorum zaten.

Brute force yapabilirsiniz fakat brute force yöntemi instagram önlem aldığı için pek faydalı olmayabiliyor. Sosyal mühendislik ile hacklemek mümkündür. Kurbana phising yöntemi ile sahte bir instagram giriş sayfası oluşturabilirsiniz. Link kısaltıcılar var onları kullanıp daha inandırıcı hale getirmek mümkündür. Çok senaryo yazabilirsiniz. Buradan gir 1000 takipçi veriyorlarmış veya buradan giriş yap iphone 12 pro max veriyorlarmış gibi yöntemlerle kurbanı kandırarak oraya giriş yapmasını sağlayarak bilgileri elde etmek mümkündür. İyi forumlar dilerim.
bunu tamamıyla öğreticek lazım öğreticek :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.