Birkaç tane kelle resmi :)

3333

Emektar
27 Ara 2005
3,212
45
Little Town.
1fv0.jpg

2tg5.jpg

3um5.jpg

4iu1.jpg

5af3.jpg

6sw5.jpg

7ey6.jpg

8dy6.jpg

9lu3.jpg

10gf4.jpg

11fs7.jpg

12rk6.jpg

13un9.jpg

15ao3.jpg

17tw9.jpg

18ii4.jpg

sLayEr

Özel Üye
2 Ara 2006
781
5
İstanbul
hmmm..deişik:)...bunlar bıÇakcı JaCk'e denk geLmişhler galiba:pp..beLki bilirsiniz..1 zmnlar amerikanın korkulu rüyası idi tabi sadece amerikadaki faişeleri öldürür onların karınlarına waLkEr yAzardı!!...kimileri ona karındeşen jack kimileri ise bıçakcı jack derdi ama wALkErın eFSaNesi die hep anıLmıştır..işthe ben bu adamın 1numaralı hayranıyım:)).

hashas

Üye
25 Ağu 2007
96
0
bunlarda güzel paylaşım ben birinde sanlı canlı gördüm adam o kadar masum ki kaza oldugunu bilmesem gidip öpcektim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.