Bitane daha hacked!!!

sago_mete

Yeni üye
24 Ara 2006
13
0
helal olsun aga büyüksün ;) ya site hackliyebiliyorsun bana bir konu hakkında yardım edebilirmisin acaba bana msn 7.5 upload edebilrimisin ama direk link lazım yani indirebileceğim bir site değil direk link lazım rapidden falan uploa<d edilmiş hali çünkü diğer türlü safya görüntülenemiyor hatası veriyor kolay gelsin şimdiden teşşekür

d3j4-vu

Üye
15 Ocak 2007
69
0
Kardeş bence sen normal linkten indir.Ne farkı war ki rapidden.Daha doğrusu öyle istemenin nedeni ne

sago_mete

Yeni üye
24 Ara 2006
13
0
ya normal linkten inmiyor aga bak inndir .com dan indiremye çalışıyorum indiri tıklayınca sayfa görüntülenemiyor hatası veriyo tek inndir den değil hiçbir siteden indiremiyorum ya rappid olması şart değil başka upload sitesinden de olabilir ama direk link lazım yaparsan çok seviniriim respact .....

sago_mete

Yeni üye
24 Ara 2006
13
0
aga sayfa görüntülenemiyor hatası veriyor ya anlamıyorum niye böyle bir hata veriyor bana upload lazım yoksa inmiyor

sago_mete

Yeni üye
24 Ara 2006
13
0
kardeş bu seferde şu hatayı veriyor site bulunamadı lütfen adresin doğruluğundan emin olun ve yeniden deneyin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.