Bitcoin Madencilik Simülatörü | Oyun

GroMsx125

Kıdemli Üye
5 Haz 2016
3,018
4
23
J A P O N Y A
[COLOR="DarkRedMerhabalar arkadaşlar güzel bir oyun keşfettim makina alıyorsunuz sonra yeni yeni makineler açılıyor btc biriktirip onlardan alıyorsunuz böyle böyle ilerliyor tabi sadece bu kadar değil o sırada odanın sıcaklığını 90f'den yukarı çıkarmamanız gerek 90f'ye geldiği anda overheat oluyor yani game over :D

ben oyunu bitirdim yaklaşık 1 saatte en son 1milyon btc'ye soru işaretli makina veriyor yani resimde sağ üstteki makine o, ortalarda ki masaüstü pc ise oyuna ilk başladığımda aldım ve hiç satmadım hatıra duruyor :D

[URL="https://tik.lat/g51oV"] OYUN İÇİN TIKLA [/URL]

not : vpn gereklidir.
CkRXLl.jpg

not : vpn gereklidir.[/COLOR]

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.