Bizler, Klavye Kahramanı Değil! Vatanı Canımıza Çengel Geçirmiş, Bu Vatanın Evlatlarıyız!

SonTuran

Üye
20 Nis 2015
116
0
?
Öncelik Herkese Selamun Aleyküm
Bildiğiniz Üzere, Her Gün Ülkemize Acı Haberler Gelmekte. Allah'tan Hepsine Rahmet Diliyorum. Bizler Bu Vatanın, Çorak Topraklarında Yetişmiş, Analarımızın Duaları İle Ayakta Duran Bir Milletiz. Konuyu Esas Alırsak, Bizim Milli Bilincimiz Vatandır! Şeref Yoksunu, Âdi Mahlukların, Topraklarımızda Cirit Atıp Oynamalarına İzin Verceğimizi Mi Zannediyorsunuz? Bizim Tek Canımız Var, O Da Vatana Çok Mu Gelecek! Allah Bu Yolda Yâr Ve Yardımcımız Olsun. Şehitler Ölmez, Vatan Bölünmez!

Atalante

Katılımcı Üye
21 Mar 2015
717
0
Levent
Öncelik Herkese Selamun Aleyküm
Bildiğiniz Üzere, Her Gün Ülkemize Acı Haberler Gelmekte. Allah'tan Hepsine Rahmet Diliyorum. Bizler Bu Vatanın, Çorak Topraklarında Yetişmiş, Analarımızın Duaları İle Ayakta Duran Bir Milletiz. Konuyu Esas Alırsak, Bizim Milli Bilincimiz Vatandır! Şeref Yoksunu, Âdi Mahlukların, Topraklarımızda Cirit Atıp Oynamalarına İzin Verceğimizi Mi Zannediyorsunuz? Bizim Tek Canımız Var, O Da Vatana Çok Mu Gelecek! Allah Bu Yolda Yâr Ve Yardımcımız Olsun. Şehitler Ölmez, Vatan Bölünmez!

aynen öyle kardeşim

Speach'

Katılımcı Üye
20 Nis 2015
589
0
Tokat
Aleyküm selam haklısın kardeşim devletimiz isterse klavyeyi bırakıp silahı almayıda biliriz elimize

askeradam09

Kıdemli Üye
2 Şub 2015
2,453
0
Aydın
Nekadar söylensede aynı sözler devam etmektedir şehit haberleri bizim devletimizde icraat yok onu anladım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.