Black Striker Stealer v5.0 - Plain Version // Yayınlandı !

H2ck1r

Uzman üye
10 Ara 2015
1,195
3
Elinize sağlık. Geliştirmeye devam edecek misiniz ? Eğer edecekseniz başarılar :) Rar pass alabilir miyim, onaylandığında ?

66hckr66

Katılımcı Üye
26 Şub 2014
277
0
İSTANBUL
linki göremedim linkle birlikte rar şifresi atarsan makbule geçer başkan

--------------------------------------------------------------------------------
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

hitaq

Katılımcı Üye
25 Ocak 2016
255
0
Ellerine Sağlık Hocam
Diğeri işime baya yaramıştı bunuda almak isterim :)

BlackStriker

Kıdemli Üye
7 Kas 2015
2,420
3
UNKNOWN
Eline Sağlık rar pas verirmisn
teşekkür ederim.
Arayuz cok guzel olmus eline saglik :)
teşekkür ederim.
Wow hocam yine harika gözüküyor rar pass alabilirmiyim :)
teşekkür ederim.
Elinize sağlık. Geliştirmeye devam edecek misiniz ? Eğer edecekseniz başarılar :) Rar pass alabilir miyim, onaylandığında ?
teşekkür ederim.
Hocam elinize sağlık indirme linki ver rar pass alabilirmiyim teşekkür ettim
teşekkür ederim.
Evet hocam indirme linki yok
Link ve rar pass alabilir miyim?
onaylanınca

size dün youtubede pusu demiştim ;)
Aynende ben espiriyi anlamadım :)
linki göremedim linkle birlikte rar şifresi atarsan makbule geçer başkan

--------------------------------------------------------------------------------
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Onay alınca vericem
Ellerine Sağlık Hocam
Diğeri işime baya yaramıştı bunuda almak isterim :)
teşekkür ederim.
Hocam Eline sağlık rar pass alabilirmiyim

teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

KeNair

Uzman üye
16 Ocak 2016
1,571
0
Ellerine Sağlık Striker efsane bişeye benizyor :D ONaylanınca Rar PW bekliyorum :) Acaba en son sürüm nasıl olacak ;)

VeFaLıTÜRK

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
478
0
Emeğine sağlık. Gerçekten güzel bir program. Her yeni sürüm de daha güzel özellikler geliyor. İnşallah yeni sürümler gelmeye devam eder :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.